M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Jakub weźmie prawdziwy ślub z Kasią, ale postawi jeden warunek - ZDJĘCIA

2023-02-06 12:16

W 1707 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.55 w TVP2) Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zdecyduje się wziąć prawdziwy ślub z Kasią (Paulina Lasota), mimo swoich wcześniejszych obaw, z których zwierzał się Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Tuż po przeszczepie szpiku Karski nie był pewien, czy wróci do pełni zdrowia, przez co nie chciał fundować ukochanej kolejnej huśtawki emocjonalnej, w związku z tym wolał pozostać przy fikcyjnym ślubie. Jednak w 1707 odcinku "M jak miłość" Jakub zmieni decyzję, ale zgodzi się ożenić z Kasią tylko pod jednym warunkiem! Jakim? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku "M jak miłość" Jakub postanowi ożenić się z Kasią. Co prawda, Stawska i Karski mają już za sobą jeden ślub, jednak w świetle prawa nie został on uznany za zobowiązujący. Wszystko przez to, że udzielał go im młody kleryk (Paweł Janyst), który nie miał jeszcze takich uprawnień, a w trakcie uroczystości narzeczeni nie podpisali żadnych dokumentów. Fikcyjny ślub był pomysłem Anety (Ilona Janyst) i miał na celu dodanie Jakubowi motywacji do walki ze śmiertelną chorobą, co finalnie się udało. Karski zaczął odzyskiwać siły, dzięki czemu możliwy był przeszczep szpiku, jednak bezpośrednio po nim w głowie detektywa pojawiły się wątpliwości. Jakub wciąż nie był pewien, czy uda mu się wrócić do pełni zdrowia i nie chciał być dłużej dla Kasi ciężarem, przez co chciał zrezygnować z prawdziwego ślubu, jednak w 1707 odcinku "M jak miłość" zmieni zdanie, ale tylko pod jednym warunkiem!

W 1707 odcinku "M jak miłość" Jakub będzie czuł się już coraz lepiej, co ogromnie ucieszy Kasię. Stawska zjawi się na sali ukochanego i poruszy temat ślubu, będący do niedawna kością niezgody między narzeczonymi. Jednak tym razem Karski ją zaskoczy, gdyż wcale nie będzie miał zamiaru się kłócić, a wręcz przeciwnie - zgodzi się na wszystko, ale tylko pod jednym warunkiem!

- To o jaki element ślubu pokłócimy się tym razem? Muzyka? Kwiaty? - zaśmieje się Kasia.

- O nic nie będziemy się kłócić. Zgadzam się na wszystko pod jednym warunkiem... że to ja zorganizuje podróż poślubną - Karski w 1707 odcinku "M jak miłość" postawi sprawę jasno.

Oczywiście, Kasia w 1707 odcinku "M jak miłość" zgodzi się spełnić warunek Jakuba, dzięki czemu prawdziwy ślub narzeczonych będzie już jedynie kwestią czasu! Tym bardziej, że stan Karskiego zacznie diametralnie się poprawiać, przez co pojawi się nadzieja, że niebawem wyjdzie ze szpitala i zacznie nowe życie już u boku prawdziwej żony!

- Jakub... pojadę z tobą dokądkolwiek zechcesz - zapewni go wzruszona Stawska w 1707 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odcinek 1703. Jakub po przeszczepie szpiku wystawi Kasię. Nie będzie już chciał ślubu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze