M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Marta przyłapie Łukasza z rozebraną pacjentką. Ostrzeże syna nie tylko przed Klaudią! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-02-06 20:09

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) podczas jednej wizyty w przychodni zorientuje się, że Łukasz (Jakub Józefowicz) lada moment może się wpakować w poważne kłopoty, że kręci się koło niego piękna pacjentka Klaudia (Angelika Smyrgała). Czujne spojrzenie Marty wyłapie nie tylko jak Klaudii przygląda się także szefowa Łukasza, Ewa Kalinowska (Anna Kerth), ale także przyłapie syna z pacjentką w intymnej sytuacji. Klaudia będzie rozebrana niemal do naga! Nic dziwnego, że w 1706 odcinku "M jak miłość" Marta wkroczy do akcji. Ostrzeże Łukasza, żeby uważał i nie skusił się na zdradę Patrycji (Alżbeta Lenska). Czy syn jej posłucha? Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN z 1706 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta przyłapie Łukasza z rozebraną pacjentką w jego gabinecie w przychodni w Lipnicy! Niby nic w tym dziwnego, że fizjoterapeuta Wojciechowski przyjmie Klaudię jak zawsze na masaż, ale tym razem będzie inaczej. Bo podstawiona przez Ewę Kalinowską pacjentka zacznie coraz śmielej flirtować z Łukaszem. Wreszcie otwarcie zaproponuje mu randkę poza przychodnią!

Złapany w niezręcznej sytuacji Łukasz w 1706 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał nic do ukrycia przed matką. Marta z kolei zacznie się bacznie przyglądać Ewie Kalinowskiej. Zanim bowiem zobaczy syna z pacjentką usłyszy od swojej siostry Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nowa wspólniczka Rogowskiego zachowuje się bardzo dziwnie i podejrzanie. Spróbuje nawet wmówić Marysi, że Artur flirtuje z Martą! Nie wiedząc oczywiście, że nowa pacjentka do szwagierka Rogowskiego, siostra Marysi.

A potem w 1706 odcinku "M jak miłość" uda przed Martą jak cieszy ją spotkanie z matką Łukasza. - Co to było? - zapyta siostrę Wojciechowska, bo zauważy, że Ewa zrobiła się dość nerwowa. - Są dwie możliwości... Albo Artur bardzo się jej podoba. Albo nie może znieść myśli, że inni mają udane związki - wyjaśni Marysia.

Ta sytuacja da Marcie w 1706 odcinku "M jak miłość" sporo do myślenia. Podejrzenia Wojciechowskiej wzbudzi także uśmiech jaki Ewa pośle pacjentce Klaudii na pożegnanie, sposób w jaki będzie się przyglądała Łukaszowi. Dlatego postanowi działać, póki nie jest za późno. Zwłaszcza, że podczas spotkania z Patrycją w leśniczówce dowie się jak bardzo przyjaciółka jest szczęśliwa z jej synem.

- Wiem, że swego czasu miałam pewne wątpliwości, ale naprawdę cieszę się, że tak fajnie ułożyliście sobie życie z Patrycją. I tylko mam nadzieję, że nie zmarnujesz tego przez jakieś głupstwo... - ostrzeże Marta Łukasza w 1706 odcinku "M jak miłość". - Ale o co ci chodzi? - zapyta zaskoczony Wojciechowski. 

- No o tę piękną, młodą dziewczynę w gabinecie...

- Mamo, to jest tylko pacjentka. Dobrze, może przekroczyła granice flirtu, ale naprawdę zdziwiłabyś się ile pacjentek wykręca taki numer. Ja nie mam na to wpływu - wytłumaczy się Łukasz przed matką. Wówczas Marta w 1706 odcinku "M jak miłość" powie synowi o swoich podejrzeniach wobec Ewy i Klaudii. - To nawet nie o to chodzi. Mam wrażenie, że ona i ta twoja szefowa Ewa, że one się znają...

- Ale tutaj wszyscy się znają!

- Ale to jeszcze coś innego. Dobrze, nie chcę ci zawracać głowy... Uważaj na siebie, dobrze?

- Mama wszędzie widzisz spiski, to jest twoja choroba zawodowa - oceni nieco kpiąco Łukasz w 1706 odcinku "M jak miłość". - Być może... - przyzna Marta, która tym razem będzie miała rację. Bo przecież Ewa podstawiła Łukaszowi piękną Klaudię na zlecenie Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), żeby Wojciechowski zdradził z pacjentką Patrycję!

M jak miłość odcinek 1706: Basia brutalnie napadnięta i zgwałcona?! Paweł i Franka znajdą ją w fatalnym stanie w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze