M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Barbara nie pogodzi się z decyzją Uli i Bartka! Dom Mostowiaków opustoszeje - ZDJĘCIA

2023-01-27 15:07

W 1706 odcinku "M jak miłość" do Barbary (Teresa Lipowska) dotrze smutna wiadomość od Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), którzy wyjechali do Australii i jak się okaże nie będą już chcieli wrócić do Grabiny. Seniorka rodu Mostowiaków przygarnęła Ulę z mężem do siebie, na poddaszu domu Mostowiaków urządzili sobie mieszkanie. Dała im też działkę na skraju sadu, żeby tam się pobudowali. Ale w 1706 odcinku "M jak miłość" Lisieccy zdecydują, że chcą żyć i wychowywać córkę Kalinkę (Oliwia Kępka) w Australii. Dla Barbary będzie to duży cios, bo w domu znów się zrobi bardzo pusto. Zupełnie sobie z tym nie poradzi! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1706 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1706 odcinku "M jak miłość" przekażą babci Barbarze i reszcie rodziny, że zostaną dłużej w Australii, że nie wrócą w najbliższym czasie do Grabiny. Tym samym stanie się jasne, że Lisieccy chcą układać sobie życie na nowo u boku Marka (Kacper Kuszewski), Ewy (Dominika Kluźniak) i Natalki (Marcjanna Lelek). Co będzie się kryło za tą decyzją Uli i Bartka? Na pewno zupełnie inne perspektywy na przyszłość. Jeszcze przed wyjazdem za granicę Ula czuła, że nie jest szczęśliwa w Grabinie, że nie chce pracować w firmie ogrodniczej Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) i potrzebuje nowych wyzwań. Była zwyczajnie znudzona tym, co się wokół niej działo. Namówiła więc męża na przeprowadzkę.

Dwa miesiące temu w "M jak miłość" Ula i Bartek pożegnali się z Barbarą. Zapowiedzieli, że pobyt w Australii potrwa najwyżej miesiąc, góra może do końca wakacji. Jednak w 1706 odcinku "M jak miłość" zmienią zdanie i zadzwonią do babci, żeby uprzedzić, że na razie nie wracają do domu. Barbara, która nie wyobraża sobie, żeby nie miała bliskich wokół siebie, bardzo źle przyjmie decyzję wnuczki.

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1706 odcinku "M jak miłość" od razu zauważy, że seniorka rodu zadręcza się z powodu Uli i Bartka. - Co się dzieje? - zapyta wprost. - Dom taki pusty... Cała rodzina się gdzieś porozjeżdżała - przyzna Barbara, która nie zniesie świadomości, że w najbliższym czasie nie zobaczy nie tylko Lisieckich, ale i wnuka Mateusza (Krystian Domagała).

Jakby tego było mało w 1706 odcinku "M jak miłość" Barbarę zmartwią problemy Marty (Dominika Ostałowska). - Co się stało? Rodzonej matce możesz powiedzieć? - zacznie trudną rozmowę widząc smutek Marty. Młodsza z córek Mostowiakowej przyjedzie do Grabiny i wyżali się,  że znów została sama, że nie ma przy niej ukochanego mężczyzny. Co więcej, Marta straci już nadzieję na wielką miłość.

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze