M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Ula i Bartek oszukali wszystkich! Nie wrócą do Grabiny

2023-01-20 20:22

W 1706 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Lisieccy zrobili sobie żarty z Mostowiaków. Nie tak dawno żegnali się z bliskimi, zapewniali Barbarę (Teresa Lipowska), że będą w stałym kontakcie z bliskimi, a niebawem wyjdzie na jaw, że trochę minęli się z prawdą. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) mieli dość życia w Grabinie i obecnie przebywają w Australii. W 1706 odcinku "M jak miłość" okaże się, że wcale nie mają zamiaru wracać do Polski. Wręcz przeciwnie, przekażą Mostowiakom szokującą wiadomość.

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw plan Uli i Bartka. Lisieccy pojawili się ostatni raz w 1687 odcinku "M jak miłość", który miał swoją emisję jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Właśnie wtedy Lisieccy czule przytulali Barbarę, obiecali, że będą się odzywać i dbać o kontakt z rodziną. Czy tak się stało? Nie bardzo, bo nie ma większych informacji na temat tego, co oboje robią w Australii, czy znaleźli nową pracę itd.

Przełom w sprawie Uli i Bartka. W 1706 odcinku "M jak miłość" podadzą szokującą informację 

Ula i Bartek odezwą się do rodziny w 1706 odcinku "M jak miłość". Poinformują, że postanowili nie wracać z Australii do Polski. Ta decyzja może wydać się kontrowersyjna, bo przecież całkiem niedawno skończyli remont domu w Grabinie, gdzie mieli wychowywać Kalinkę (Oliwia Kępka). Do tego mieli też zapewnioną pracę u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), który po ich wyjeździe stracił dwóch pracowników, ale na szczęście pojawiła się Jagoda (Katarzyna Kołeczek). 

Ula i Bartek w 1706 odcinku "M jak miłość" powiedzą wprost, że muszą dać sobie więcej czasu, że nie są jeszcze gotowi na powrót do Grabiny. Przypomnijmy, że to przede wszystkim Ula zaczęła narzekać na swoje życie, na pracę i mieszkanie na wsi. Bartek zgodził się na wyjazd i widać, że na przedłużenie pobytu również. Okaże się, że widzowie w najbliższym czasie nie doczekają się widoku Lisieckich na ekranie, a Ula i Bartek pozostaną za granicą na dłużej. Barbarę na pewno zasmuci ta informacja, bo z pewnością liczyła, że będzie miała rodzinę przy sobie. 

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze