M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Dramat Marty. Kolejna miłość Wojciechowskiej okaże się porażką. Pojedzie na skargę do Barbary

2023-01-20 12:08

W 1706 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wpadnie w kłopoty. Dobije ją fakt, że znów nie wychodzi jej w miłości, każda relacja z mężczyzną kończy się wielką porażką. Wojciechowską dobije fakt, że wokół niej są same pary, a ona nie umie znaleźć odpowiedniego kandydata na partnera. Dobita i zrezygnowana, w 1706 odcinku "M jak miłość" postanowi poszukać ukojenia w Grabinie. Przyjedzie do Barbary (Teresa Lipowska) i poskarży się na okrutny los. Mostowiakowa znajdzie rozwiązanie tej sytuacji?

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marta w 1706 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny, ale to nie będzie wesoła wizyta. Wojciechowska zdecyduje się na rozmowę z Barbarą, po kolejnych porażkach miłosnych. Nie da się ukryć, że była żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie może ułożyć sobie życia. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy próbowali ją nawet zeswatać z uprzejmym doktorem Grzegorzem (Janusz Onufrowicz). Okazało się, że Marta i lekarz są znajomymi z przeszłości, a nawet łączył ich kiedyś mały romans. Niestety nic nie wyszło z tej relacji, a kobieta poczuje się bardzo samotna. 

Marta w 1706 odcinku "M jak miłość" zwierzy się ze swoich porażek miłosnych Barbarze 

To Mostowiakowa stanie się powierniczką problemów Marty, która poszuka ukojenia w Grabinie. Powie szczerze Barbarze, że nie układa się jej w życiu prywatnym i nie może znaleźć dla siebie partnera. Matka oczywiście ją pocieszy, postara się weprzeć, ale to nie rozwiąże kłopotu córki. Marta dla pocieszenia, postanowi odwiedzić wnuka, małego Jasia (Aleksander Cacko). Przy okazji wtrąci się nieco w życie Łukasza (Jakub Józefowicz) i doradzi mu, by nie próbował zbliżać się do cwanej pacjentki Klaudii (Angelika Smyrgała), by nie stracić związku z Patrycją (Alżbeta Lenska). Trafi w sedno, bo jeszcze tego samego dnia w 1706 odcinku "M jak miłość", młoda dziewczyna zaprosi fizjoterapeutę na randkę. Nikt nie przewidzi, że Klaudia tak naprawdę nie potrzebuje pomocy specjalisty, ale jedynie prowadzi gierkę, w którą każą jej grać Ewa Kalinowska (Anna Kerth) i Argasiński (Karol Strasburger). 

Marta nie znajdzie rozwiązania swoich problemów w 1706 odcinku "M jak miłość", chociaż z pewnością Barbara ją wesprze. Może za jakiś czas Wojciechowska pozna kogoś, z kim mogłaby się związać na stałe. 

Najnowsze