M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Rozdzierające pożegnanie Magdy i Andrzeja! Budzyński przed wyjazdem na wojnę wyzna żonie najważniejszą rzecz – ZDJĘCIA

W 1705 odcinku "M jak miłość" dojdzie do rozdzierające serce pożegnanie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyński będzie tej nocy wyjeżdżał na Ukrainę szukać rodziców małej Nadii (Mira Fareniuk). Magda zrobi mężowi małą niespodziankę i po raz pierwszy od wielu miesięcy będzie w stanie serdecznie się roześmiać! I wtedy Andrzej w 1705 odcinku "M jak miłość" znów zobaczy, jak piękna jest jego żona i złoży jej niezwykłą obietnicę. Nie tylko Magda będzie miała łzy w oczach - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie szykował się do wyjazdu na Ukrainę. Kiedy Magda przygotuje dla niego małą niespodziankę w siedlisku wzruszenie na chwilę odbierze mu mowę. Chwilę później obróci wszystko w żart, co doprowadzi jego żonę do autentycznego wybuchu śmiechu. Już dawno Mada nie była tak szczęśliwa!

"M jak miłość": niespodzianka Magdy na pożegnanie Andrzeja

Budzyńska postanowi w 1705 odcinku "M jak miłość" dać mężowi smakołyk, którym zajadał się na obiad. I choć Andrzej zarezerwuje nocleg w drogim hotelu, gdzie raczej nie będzie cierpiał głodu, gest żony niesamowicie go wzruszy. 

- Widziałam, jak ci smakowały...- powie Magda w 1705 odcinku "M jak miłość", wręczając Andrzejowi pudełko pierogów. 

- Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem twoich nowych zdolności kulinarnych - Budzyński spróbuje obrócić wzruszenie w żart.  

- Bardzo śmieszne, rzeczywiście... - roześmieje się serdecznie Magda. - Przecież to są pierogi pani Basi, ja tylko je wrzuciłam na wrzątek... Chociaż nie, wyjęłam je zanim się rozpadły, więc rzeczywiście, robię jakieś postępy...

- Jesteś bardzo piękna - nagle spoważnieje Andrzej. - Wiesz o tym?

Andrzej w "M jak miłość": "Zawsze będę cię kochał"

I w tym momencie w 1705 odcinka "M jak miłość" atmosfera zmieni się w ułamku sekundy w śmiertelnie poważną. Do Magdy i Andrzeja dotrze, że być może widzą się po raz ostatni. I wtedy padną ważne słowa. 

- Ja wiem, że się powtarzam, ale cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał - obieca żonie Andrzej i pocałuje ją tak namiętnie, jak zakochany bez pamięci sztubak.

Zobacz też:  M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze