M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Magda zlituje się nad opętaną Julią. Złoży jej kondolencje, bo sama też straciła dziecko - ZDJĘCIA

2023-01-17 22:04

W 1705 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) przeżyje wstrząs na widok pijanej, odurzonej lekami Julii Malickiej (Marta Chodorowska) która wpadnie do siedliska w Grabinie, żeby odegrać się na żonie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kochanka Budzyńskiego będzie miała szaleństwo w oczach gdy zobaczy Magdę z dzieckiem. Depresja Julii po stracie córki w 1705 odcinku "M jak miłość" zmieni się w psychiczny obłęd. Nieobliczana, opętana Malicka zarzuci Magdzie, że odebrała jej Budzyńskiego. Co ona na to? Złoży Julii kondolencje, szlachetnie zapewni jak bardzo jej współczuje. Słowa Magdy wywołają gwałtowną reakcję Julii. Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1705 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Julia w 1705 odcinku "M jak miłość" rzuci się do ataku na Magdę, bo nie zniesie świadomości, że Andrzej znów jest blisko żony, a do tego Budzyńskich połączyło dziecko, 7-letnia Nadia (Mira Fareniuk) sierota z Ukrainy. Kiedy przyjaciółka Julii, zła do szpiku kości Sylwia (Hanna Turnau) doniesie jej, że Magda chce adoptować ukraińską dziewczynkę, że Andrzej cały czas pomaga żonie, wpadnie w psychiczny obłęd. Stan cierpiącej na depresję Julii pogorszy się do tego stopnia, że w 1705 odcinku "M jak miłość" Malicka przestanie nad sobą panować. Zażyje leki psychotropowe, zapije je alkoholem i kompletnie pijana przyjedzie do siedliska w Grabinie.

Julia w 1705 odcinku "M jak miłość" oskarży Magdę, że chce złapać Andrzeja na ukraińskie dziecko

Wizyta Juli w 1705 odcinku "M jak miłość" wzbudzi przerażenie Magdy, która akurat zostanie sama z Nadią. Nie będzie wiedziała czego się spodziewać po kochance Andrzeja. Od razu zauważy, że Julia jest pod wpływem alkoholu i silnych leków. Blada Malicka będzie ledwo stała na nogach i zacznie bełkotać, że Magda chce jej odebrać Budzyńskiego, złapać go na dziecko. Tym samym w 1705 odcinku "M jak miłość" Julia straci kontakt z rzeczywistością. - Zrobiłaś to specjalnie, prawda? Wzięłaś ją, żeby przywiązać Andrzeja do siebie, żeby odciągnąć go ode mnie... Bałaś się, że go stracisz i dlatego, dlatego to dziecko...

Magda złoży Julii kondolencje po stracie nienarodzonej córki

Reakcja Magdy w 1705 odcinku "M jak miłość" będzie niemal natychmiastowa. Nie zdoła w żadnej sposób odeprzeć ataku Malickiej. Wręcz przeciwnie, widząc Julię w takim stanie uzna, że rywalka zasługuje tylko na współczucie. Jak podaje światseriali.interia.pl Magda nawet nie wytknie Malickiej tego, że zaciągnęła Andrzeja do łóżka, wrobiła go w ciążę i niemal zniszczyła ich małżeństwo. - Strasznie mi przykro, że straciłaś córkę. Bardzo ci współczuję... - powie Magda z troską i politowaniem patrząc na Julię. Sama wiele lat temu też poroniła, straciła dziecko Kamila (Marcin Bosak).

Czy Julia w 1705 odcinku "M jak miłość" skrzywdzi Magdę albo Nadię w siedlisku?

Słowa Magdy w 1705 odcinku "M jak miłość" otrzeźwią Julię. Nie uwierzy własnym uszom, słysząc kondolencje żony Andrzeja. Niespodziewanie odwróci się do niej plecami i odejdzie. Uzna, że nie ma już czegoś szukać w siedlisku u Magdy.

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze