M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Magda wybaczyłaby Andrzejowi zdradę, gdyby nie to. Już nie będzie dłużej milczała

2023-01-17 20:11

W 1705 odcinku "M jak miłość" okaże się, że jest jest duża szansa, by zraniona Magda (Anna Mucha) wybaczyła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdradę z Julią (Marta Chodorowska). W rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek) wyjdzie na jaw, że kocha męża, widzi jego starania i zaangażowanie i może nawet wróciłaby do prawnika, ale niestety istnieje ważny powód, przez który nie może. W 1705 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się Zduńskiej, co tak naprawdę leży jej na sercu. Ona i Andrzej nie będą już nigdy razem?

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Magda odbędzie z Kingą poważną rozmowę. Wszyscy zauważą, że Andrzej bardzo się stara, pomaga żonie jak może, próbuje odbudować małżeństwo i pomagać przy opiece nad małą Nadią (Mira Fareniuk). Niestety nad Budzyńskimi nadal wisi widmo zdrady prawnika, do której doszło już jakiś czas temu we Wrocławiu. Julia zaszła w ciążę, ale straciła dziecko. W 1705 odcinku "M jak miłość" Malicka pojawi się nawet u rywalki w siedlisku i zrobi jej wyrzuty, że wykorzystuje pojawienie się Nadii, by zabrać jej Andrzeja raz na zawsze. Prawniczka nie będzie myślała logicznie, bo rozmowę przeprowadzi pod wpływem leków popitych alkoholem. 

Magda zwierzy się Kindze w 1705 odcinku "M jak miłość", że istniałaby szansa powrotu do Andrzeja, ale jest jeden powód, który wszystko przekreśla 

Kinga zaangażuje się w sprawę małżeństwa Budzyńskich, zacznie przekonywać przyjaciółkę, że Andrzej owszem, popełnił wielki błąd, ale bardzo tego żałuje i słono za to zapłacił. - (...) Boże, Magda, wiesz, że dla niego liczysz się tylko ty? Zrobiłby dla ciebie wszystko - cytuje słowa Kingi portal światseriali.interia.pl, a Magda tylko westchnie. - Może już czas zapomnieć o tym, co się stało...? - zapyta się wprost Zduńska, sugerując, że chyba najwyższa pora wybaczyć prawnikowi zdradę. Jednorazową przygodę, której on nie pamięta, a bardzo żałuje. Magda może i byłaby w stanie się ugiąć, ale wyzna szczerze przyjaciółce, że z pewnego powodu nie da rady przebaczyć mężowi, natomiast kocha go jak wcześniej!

- Andrzej też zapłacił za to wszystko bardzo wysoką cenę... Może mogłabyś mu już... odpuścić? Wybaczyć...? Minęło tyle czasu - będzie kontynuować Kinga w 1705 odcinku "M jak miłość". 

- Dobra, skoro tak naciskasz, to tak... Ja też Andrzeja kocham, jest mężczyzną mojego życia i też zrobiłabym dla niego wszystko... - wyzna Magda, ale postawi twardy warunek. - Ale tego jednego nie potrafię, nie umiem mu wybaczyć. I to cały czas tak boli, jakby wydarzyło się wczoraj... Nic na to nie mogę poradzić - wybuchnie płaczem Budzyńska, mając na myśli fakt, że nie umie pogodzić się z faktem zdrady, mimo że kocha męża. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze