M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Kinga namówi Magdę, żeby wybaczyła Andrzejowi zdradę? Nie ma sensu tego dłużej ciągnąć

2023-01-17 10:32

W 1705 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 31.01.2023 o 20.55 w TVP2) Kinga (Katarzyna Cichopek) zjawi się w Siedlisku i zacznie namawiać Magdę (Anna Mucha), aby zakończyła szopkę z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Zduńska będzie przekonana, że Budzyński już wycierpiał swoje, a swoim zachowaniem pokazuje, że zasługuje na drugą szansę. W 1705 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie pod wrażeniem zaangażowania Andrzeja, który robi wszystko, co w jego mocy, aby pokazać jak bardzo żałuje przypadkowego seksu z Julią (Marta Chodorowska), a Magda niepotrzebnie to przeciąga. Jak na to zareaguje Budzyńska?

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" Kinga już dłużej nie będzie mogła patrzeć na zachowanie Magdy wobec Andrzeja. Zduńskiej zrobi się najzwyczajniej żal Budzyńskiego, który kocha żonę do szaleństwa i na każdym kroku stara jej się pokazać, że przypadkowy seks z Julią, w czasie służbowej delegacji we Wrocławiu był straszliwym błędem i ogromnie go żałuje. Choć początkowo Kinga była wściekła na Andrzeja i nie jako jedna z nielicznych nie chciała go kryć przed Magdą, tak później sama przekonała się, że niewierny Budzyński przez swoje gesty naprawdę zasługuje na drugą szansę. Tym bardziej, że w 1705 odcinku "M jak miłość" Andrzej tak zaangażuje się w sprawę Nadii (Mira Fareniuk), co będzie równie ważne dla Magdy, że poruszy serca ich obu!

- Wiesz, jestem pod wrażeniem tego, jak Andrzej zaangażował się w poszukiwania rodziny Nadii... Widać, że mu zależy, bardzo się tym wszystkim przejął - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

Oczywiście, w 1705 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie mogła zachować się inaczej i przyzna przyjaciółce rację, gdyż Andrzej faktycznie solidnie włączy się w pomoc i to nie tylko w sprawie Nadii. Wówczas Kinga postanowi pociągnąć temat i spróbuje jeszcze bardziej zmiękczyć serce Budzyńskiej wobec niewiernego męża.

- To prawda. Ostatnio Andrzej bardzo mnie wspiera... - potwierdzi Magda.

- Bo bardzo cię kocha... Boże, Magda, wiesz, że dla niego liczysz się tylko ty? Zrobiłby dla ciebie wszystko... Absolutnie wszystko - zacznie ją przekonywać, ale Budzyńska w 1705 odcinku "M jak miłość" zareaguje na jej słowa milczeniem.

Jednak Kinga w 1705 odcinku "M jak miłość" tak łatwo nie odpuści i zacznie naciskać na Magdę, aby wybaczyła Andrzejowi zdradę. Zduńska uświadomi przyjaciółkę, że minęło już wystarczająco dużo czasu, a Budzyński również słono zapłacił za swój skok w bok. I nie chodzi tu tylko o stratę dziecka, ale przede wszystkim o rozpad ich małżeństwa...

- Magda...? Może już czas zapomnieć o tym, co się stało...? Andrzej też zapłacił za to wszystko bardzo wysoką cenę... Może mogłabyś mu już... odpuścić? Wybaczyć...? Minęło tyle czasu... - zauważy Zduńska.

Wówczas w 1705 odcinku "M jak miłość" Magda będzie miała już dość wywierania na niej presji przez Kingę i postanowi przedstawić przyjaciółce swoją decyzję. Oczywiście, Budzyńska potwierdzi, że wciąż kocha męża i widzi jego starania, ale zdrady nie potrafi mu wybaczyć...

- Dobra, skoro tak naciskasz, to tak... Ja też Andrzeja kocham, jest mężczyzną mojego życia i też zrobiłabym dla niego wszystko... Ale tego jednego nie potrafię, nie umiem mu wybaczyć... I to cały czas tak boli, jakby wydarzyło się wczoraj... Nic na to nie mogę poradzić... - wyzna, po czym zaleje się łzami.

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze