M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Basia nie przyzna się Dawidowi, że ma innego chłopaka. Będzie udawała zakochaną - ZDJĘCIA

2023-01-30 14:29

W 1704 odcinku "M jak miłość" stęskniony Dawid (Iwo Wiciński) nie będzie mógł doczekać się rozmowy z Basią (Karina Woźniak), jednak Rogowska nie podzieli jego entuzjazmu. Wszystko przez to, że w Grabinie niespodziewanie zjawi się Wojtek (Aleksander Szeląg), chłopak z obozu, który również wpadł nastolatce w oko. Jednak z pomocą Barbary (Teresa Lipowska) Basi w 1704 odcinku "M jak miłość" uda się na spokojnie porozmawiać z Dawidem, jednak w jej trakcie ani słowem nie wspomni nawet o Wojtku i będzie robić dobrą minę do złej gry! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1704 odcinku "M jak miłość" Basia znajdzie się na życiowym zakręcie i kompletnie nie będzie wiedziała, co robić. Z jednej strony Rogowska wciąż będzie kochać Dawida, który zdecydował się skorzystać z życiowej szansy i wyjechał do USA na prestiżowe stypendium, zaś z drugiej zauroczy się Wojtku, który skradnie jej serce na szkolnym obozie. Co więcej, chłopak postanowi zrobić jej niespodziankę i bez wcześniej zapowiedzi zjawi się w Grabinie, co bardzo skomplikuje plany Basi, która lada moment będzie umówiona na rozmowę z Dawidem, której nie będzie mogła przełożyć, gdyż już jedną przegapiła!

Na szczęście, w 1704 odcinku "M jak miłość" Rogowska będzie mogła liczyć na pomoc niezawodnej Barbary, która zgodzi się kryć wnuczkę i pod jej nieobecność zająć się Wojtkiem! W 1704 odcinku "M jak miłość" Barbara poprosi Wojtka o pomoc w ustawianiu doniczek, dzięki czemu Basia w spokoju będzie mogła udać się na górę, aby porozmawiać z Dawidem.

Stęskniony Jaszewski w 1704 odcinku "M jak miłość" ciepło powita swoją ukochaną i zacznie opowiadać, co tam u niego słychać i z takim samym pytaniem zwróci się do Basi. Oczywiście, Rogowska ani słowem nie wspomni mu o swoim zauroczeniu w Wojtku, ani tym bardziej o jego wizycie w domu Mostowiaków!

- Co u Ciebie? - zapyta z ciekawością Dawid.

- Co u mnie? Wszystko w porządku, aczkolwiek za tydzień mam pierwszy sprawdzian z matmy - przyzna Basia.

Wtedy w 1704 odcinku "M jak miłość" Dawidowi zrobi się żal ukochanej, której szczerze zacznie współczuć. Jaszewski zda sobie sprawę, że dzielą ich tysiące kilometrów, dlatego postanowi upewnić się, czy Rogowska, zgodnie z zapowiedzią, wciąż na niego czeka niejako jakby domyślał się, że Basia może coś przed nim ukrywać. Jednak i tym razem Rogowska bez żadnych skrupułów okłamie swojego chłopaka...

- To słabo. Trzymaj się tam! A powiedz mi, trochę się za mną stęskniłaś czy już kompletnie o mnie zapomniałaś? - upewni się Jaszewski.

- Bardzo tęskniłam! Bardzo! - stwierdzi Rogowska.

Jednak chwilę później w 1704 odcinku "M jak miłość" Basia wróci już do Wojtka i kompletnie zapomni już o Dawidzie. Rogowska spędzi miłe chwile w towarzystwie kolegi z obozu, który na pożegnanie skradnie jej całusa. Wówczas w brzuchu Basi pojawią się motylki, przez co skołowana córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) będzie miała już kompletny mętlik w głowie. W 1704 odcinku "M jak miłość" młoda Rogowska zacznie podejrzewać, że kocha obu chłopaków i nie będzie mogła się zdecydować, którego wybrać, gdyż każdy z nich będzie miał w sobie coś wyjątkowego i w towarzystwie obu będzie czuła się wspaniale...

M jak miłość odcinek 1704 ZWIASTUN. Artur na randce z Ewą. Jagoda odnajdzie ojca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany