M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Szymek odwróci się od Izy. Nie uwierzy matce, że znów będą szczęśliwą rodziną - ZDJĘCIA

2023-01-18 11:58

W 1703 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) straci zaufanie do Izy (Adriana Kalska), nie będzie wierzył w żadną obietnicę matki dotyczącą jej powrotu do rodziny na stałe! Od kilku miesięcy Iza mieszka i pracuje w Gródku, a Marcin (Mikołaj Roznerski) z dziećmi w Warszawie. Chodakowska spędza w domu tylko weekendy. Nic dziwnego, że w 1703 odcinku "M jak miłość" 7-letni Szymek uzna, że dla mamy już nie oni liczą się najbardziej na świecie, że woli pracę od rodziny, czasu spędzonego razem. Wyznanie Szymka uświadomi Marcinowi jak poważna jest sytuacja i jak bardzo dzieci cierpią przez Izę. Co z tym zrobi? Sprawdź, co już wiadomo.

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek w 1703 odcinku "M jak miłość" przestanie już czekać na powrót Izy do domu! Zapracowana matka już od dawna łamie wszystkie obietnice składane Szymkowi i Mai (Laura Jankowska). Nie była z rodziną na wakacjach nad morzem, nie dotrzymuje słowa gdy umawiają się na cały dzień wspólnej zabawy, nie przyjeżdża z Gródka do Warszawy kiedy stęsknione dzieci najbardziej potrzebują matczynej czułości. Dojdzie do tego, że w 1703 odcinku "M jak miłość" Szymek odwróci się od Izy. 7-letni syn Chodakowskich powie ojcu Marcinowi wprost, że nie ma co dłużej wierzyć mamie.

Pretekstem do rozmowy o Izie w 1703 odcinku "M jak miłość" okaże się wyprawa po kasztany do parku. Szymek będzie miał bowiem za zadanie przynieść do szkoły kasztany i żołędzie, żeby robić z nich jesienne ludki. Marcin zapomni, że miał wybrać się z dziećmi na poszukiwania kasztanów. Ale akurat tego dnia Iza będzie miała przyjechać do domu. - Tato, pójdziesz z nami do parku? - poprosi Majka w imieniu starszego brata. - Nie, ja dzisiaj nie mogę. Ale mama przyjeżdża po południu, to na pewno z wami pójdzie - zapewni Marcin.

Jednak Szymek w 1703 odcinku "M jak miłość" nabierze wątpliwości, że Iza wróci do rodziny. Zbyt wiele razy wystawiła Marcina i dzieci. - A jak nie przyjedzie?

- Synek, mama powiedziała, że będzie to na pewno przyjedzie...

- Ona zawsze tak mówi i nigdy nie przyjeżdża!

- Trochę więcej wiary w ludzi!

- A ty jej wierzysz?

- Wierzę. We wszystko jej wierzę i ty też powinieneś! - poleci synowi Marcin, który w 1703 odcinku "M jak miłość" zacznie się martwić jak przedłużająca się rozłąka z Izą wpłynie dalej na dzieci. Nie będzie miał pojęcia, że Izę w Gródku pochłaniają nie tylko obowiązki w redakcji, ale także Radek (Philippe Tłokiński) i jego problemy. Iza po pocałunku z Radkiem będzie miała przed Marcinem jeszcze więcej tajemnic. 

W finale 1703 odcinku "M jak miłość" Iza zabierze dzieci do parku, ale myślami wciąż będzie przy Radku. Szczęśliwy Szymek zacznie już planować weekend z mamą. Łudząc się, że Iza zostanie z nimi na dłużej. - A może zostaniemy w domu, bo tak jest najfajniej. Ja i Majka, ty i tata. Chciałbym, żeby tak było zawsze...

- Masz rację synku. Tak powinno być. Wymyślimy z tatą coś specjalnego - obieca Iza Szymkowi w 1703 odcinku "M jak miłość". Ale nie wiadomo czy spełni tę obietnicę czy znów pojedzie do Radka.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze