M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Tajny układ Kingi i Pawła! Franka nie będzie miała nic do gadania – ZDJĘCIA

2023-01-19 15:19

W 1702 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 23.01.2023 o 20.55 w TVP2) postrzelona Franka (Dominika Kachlik) wyjdzie ze szpitala, ale wciąż będzie odczuwać skutki przerażającej strzelaniny w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Zduńska wciąż nie odzyska pełnej sprawności w ręce i Paweł (Rafał Mroczek) będzie musiał pomagać jej w najprostszych czynnościach, ale to nie będzie stanowiło dla góralki wymówki od pracy. W 1702 odcinku „M jak miłość” Franka wróci do „Naszego Zielonego Sadu” i już zacznie palić się do roboty, ale jej mąż na to nie pozwoli. Zduński zawrze tajny układ z Kingą, wobec którego jego żona nie będzie miała nic do gadania! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku „M jak miłość” postrzelona Franka wróci do domu, ale wciąż nie będzie w pełni sprawna. Na szczęście, strzał psychopaty Ethana (Paweł Roman) nie okaże się śmiertelny, ale na poważnie uszkodzi rękę góralki, która zostanie unieruchomiona. To sprawi, że Zduńska będzie miała problem w wykonywaniu najprostszych czynności, ale oczywiście Paweł nie zostawi jej z tym samej i we wszystkim jej pomoże. Oczywiście, Franka zbyt długo nie usiedzi w miejscu i już będzie ciągnęło ją do powrotu do pracy, dlatego już w 1702 odcinku „M jak miłość” Zduńscy zjawią się w „Naszym Zielonym Sadzie”, ale cel tej wizyty będzie zupełnie inny niż przypuszczała góralka!

W 1702 odcinku „M jak miłość” Paweł w porozumieniu z Kingą, Piotrkiem (Marcin Mroczek), Alą (Alicją Ostolską) i stryjem Gutowskim (Piotr Majerczyk) urządzą góralce huczne powitanie w bistro. Najbliżsi przywitają bohaterkę tortem i na jej cześć odśpiewają sto lat, a następnie zaczną wznosić toasty za jej zdrowie. Zduńska będzie ogromnie poruszona niespodzianką, ale jednocześnie zacznie mieć wyrzuty sumienia, że nie jest jeszcze w stanie w pełni wrócić do pracy. Oczywiście, w 1702 odcinku „M jak miłość” Franka całkowicie nie wymiga się od obowiązków, a wręcz przeciwnie – zaoferuje Kindze, że może wykonywać nieco lżejsze zadania i będzie chciała z nią to omówić, ale już bez towarzystwa Pawła, gdyż zda sobie sprawę, że mąż we wszystkim by ją wstrzymywał!

- Paweł, chyba możesz mi dać godzinkę albo dwie? Mam ważne sprawy do przegadania z Kingą – spróbuje pozbyć się męża.

- Niechętnie – skwituje Zduński.

Oczywiście, w 1702 odcinku „M jak miłość” Paweł tak łatwo nie da się spławić i nie zgodzi się zostawić Franki bez kontroli. Zduński zawrze ze swoją bratową sojusz i poprosi, aby od razu poinformowała go, gdyby żona wzięła na siebie za dużo. Naturalnie, Kinga się na wszystko zgodzi, a Franka będzie musiała pogodzić się ze swoim losem.

- Jak się będzie forsować, to zadzwoń do mnie. Będzie miała szlaban na bistro – poprosi Kingę.

- Umowa stoi – zgodzi się.

- A przepraszam, ja mam coś do powiedzenia w tej sprawie czy nie? – zaśmieje się Zduńska w 1702 odcinku „M jak miłość”.

- Nie! – odpowiedzą wspólnie.

- Okej, siedzę cichutko – skwituje rozbawiona.   

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze