M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Stryj ośmieszy Frankę w oczach całej Bukowiny! Rozgada wszystkim sekret żony Pawła – ZDJĘCIA

2023-01-19 21:26

W 1702 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 23.01.2023 o 20.55 w TVP2) postrzelona Franka (Dominika Kachlik) pierwszy raz wróci do „Naszego Zielonego Sadu” po krwawej masakrze, jaką urządził w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) psychopata Ethan (Paweł Roman). Rodzina i przyjaciele wyjątkowo powitają Zduńską niczym prawdziwą bohaterkę, którą stanie się nie tylko w ich oczach, ale i całej Bukowiny! Wszystko przez to, że w 1702 odcinku „M jak miłość” stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) rozgada tajemnicę Franki mieszkańcom, przez co góralka znów znajdzie się na językach! Zduńska nie będzie mogła mu tego darować! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALRII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku „M jak miłość” postrzelona Franka opuści szpital, choć jej ręka jeszcze nie wróci do pełnej sprawności. Zduńska będzie miała problem w wykonywaniu najprostszych czynności, ale oczywiście będzie mogła liczyć na wsparcie Pawła (Rafał Mroczek), który za wszelką cenę będzie chciał odwdzięczyć się żonie za uratowanie życia. Przypomnijmy, że po wtargnięciu Zduńskich do bistro kochanek Lilki (Monika Mielnicka) oddał strzał w kierunku Pawła, ale w ostatniej chwili własnym ciałem zdążyła zasłonić go Franka, która przyjęła na siebie całe uderzenie. W 1702 odcinku „M jak miłość” Zduński na każdym kroku będzie starał się pokazywać swoją wdzięczność wobec żony, na której cześć urządzi skromną imprezę w „Naszym Zielonym Sadzie” w towarzystwie najbliższych.

W 1702 odcinku „M jak miłość” w bistro Frankę hucznie powitają Kinga z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Ala (Alicja Ostolska), a także stryj Jędrzej, choć gdyby nie interwencja Zduńskiej, to gości byłoby zdecydowanie więcej, bo Gutowski był gotowy ściągnąć całą kapelę góralską. A tak bliscy sami odśpiewają góralce sto lat, a także przygotują dla niej wyjątkowy tort, co zdecydowanie bardziej podpasuje France Jednak w 1702 odcinku „M jak miłość” ani Fraka ani Kinga nie przewidzą jednego, że mimo to stryj już zdążył pochwalić się wyczynem Zduńskiej w całej Bukownie, z czego góralka już wcale nie będzie zadowolona!

- Jesteś bohaterką, córcia. Bukowina o niczym innym nie gada, tylko o tym, co zrobiłaś! – zdradzi Jędrzej.

- Nie no, nie mów stryjek, że cała Bukowina wie – oburzy się Franka.

- A no jak? Cała – potwierdzi z uśmiechem.

- Nie no, co za obciach. Nie! – przyzna załamana.

Wtedy w 1702 odcinku „M jak miłość” Kinga postanowi nieco złagodzić sytuację i wzniesie toast za zdrowie Franki! Wszyscy podniosą w górę szklanki, a po chwili dołączy się do nich również Franka, która już pogodzi się z tym, że znów będzie na językach całej Bukowiny!

- Twoje zdrowie kochana! – zarządzi Kinga.

- No dobra, zdrowie! – zgodzi się góralka.

Oczywiście, w 1702 odcinku „M jak miłość” Franka zbyt długo nie będzie gniewała się na stryja i wybaczy mu, że wygadał jej sekret.

M jak miłość odcinek 1702 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku. Aneta ostatnią nadzieją!
Najnowsze