M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Franka i Paweł przyłapią Basię na hucznej imprezie. Nie poznają wnętrza bistro! - ZDJĘCIA

2023-01-23 13:19

Zduńscy w 1702 odcinku "M jak miłość" przyłapią Basię (Gabriela Raczyńska) na głośnej imprezie w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Córka Pawła (Rafał Mroczek) i jej znajomi zmienią wnętrze lokalu nie do poznania, Kiedy Franka (Dominika Kachlik) i Paweł zjawią się na miejscu, zobaczą tłum ludzi, imprezowe światła i usłyszą głośną muzykę. Basia postanowi poświętować ze znajomymi w 1702 odcinku "M jak miłość", ale co na to Zduńscy? Rozejrzą się po lokalu, a ich reakcja będzie zaskakująca. Basia chyba nie mogła sobie lepiej tego zaplanować.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Basia dostanie klucze do bistro, gdzie wraz z Anią (Gabriela Świerczyńska), Jaśkiem (Stanisław Dusza) i Damianem (Oliwer Proctor) postanowią urządzić huczną imprezę. Chodzi o świętowanie 18. urodzin Basi, która oprócz małego świętowania z Franką i Pawłem, nie miała jeszcze imprezy urodzinowej. Ala (Alicja Ostolska) przekaże Ani i Basi klucze do bistro, a kuzynki zajmą się przygotowaniami na wieczór. Niestety atmosferę popsuje nieco fakt, że Damian dowie się od matki o planowanym wyjeździe do USA, do chorego ojca. Sandra (Anna Oberc) postara się nakłonić syna do wyjazdu, ale nie wspomni o fakcie, że ma tam zamiar zostać na stałe, a nie na tydzień czy dwa. Chłopak zacznie się mocno zastanawiać, czy pojechać odwiedzić umierającego ojca, z którym nie ma kontaktu. Pomimo wszystko, przyjaciele postanowią świętować w bistro, aż na miejscu zjawią się Franka i Paweł.

Basia urządzi huczną imprezę w bistro w 1702 odcinku "M jak miłość"

- No to za jubilatkę i za dorosłość - powie Ania do Basi i Jaśka, po czym cała trójka stuknie się kubeczkami z napojami. Na miejscu pojawią się Zduńscy, zaskoczeni zmianą wystroju w bistro. Na co dzień cichy i spokojny lokal, zmieni się w prawdziwą salę dyskotekową z głośną muzyką, jedzeniem i napojami. Na szczęście Franka i Paweł nie będą mieli z tym żadnego problemu, bo odbędzie się to za ich zgodą. Ucieszą się, że Basia świętuje z przyjaciółmi wejście w dorosłość.

- Hej, my tylko na chwilę, chcieliśmy sprawdzić, czy wszystko w porządku - oznajmią Zduńscy w 1702 odcinku "M jak miłość", ale zobaczą, że zabawa ma si∑ pod kontrolą. Basia i Ania podziękują France za to, że porozmawiała z Sandrą o wyjeździe Damiana. Nastolatki oznajmią, że Damian zdecydował się polecieć do Stanów, do chorego ojca. Nie będą miały jednak pojęcia, że chłopak prawdopodobnie przez długi czas nie wróci do kraju. 

M jak miłość. Huczny powrót Franki do bistro po strzelaninie. Zduńscy podziękują jej za uratowanie Pawła
Najnowsze