M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Plan Anety powiedzie się. Kasia przekaże cudowne wieści o chorym Jakubie – ZDJĘCIA

2023-01-16 21:32

W 1700 odcinku "M jak miłość" wydarzy się prawdziwy cud! Tuż po ślubie z Kasią (Paulina Lasota) wyniki i stan śmiertelnie chorego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) ulegną znaczącej poprawie, dzięki czemu będzie można kontynuować leczenie. W 1700 odcinku "M jak miłość" szczęśliwa Stawska pochwali się dobrymi wieściami Anecie (Ilona Janyst) i Olkowi (Maurycy Popiel) i aż nie będzie mogła uwierzyć, że plan Chodakowskiej naprawdę się powiódł! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Kasi i śmiertelnie chorego Jakuba w 1700 odcinku "M jak miłość" przyniesie pożądane skutki! Karski faktycznie nabierze motywacji do walki, dzięki czemu jego organizm podejmie walkę z chorobą. Wyniki ukochanego Stawskiej znacząco się poprawią tak jak i jego stan zdrowia, dzięki czemu będzie można przystąpić do kolejnego etapu leczenia. W 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia aż nie będzie mogła uwierzyć, że plan Anety naprawdę się powiódł, a fikcyjny ślub rzeczywiście miał silną moc sprawczą. Dlatego Stawska szalenie będzie bała się przyznać Karskiemu, że ich ślub był jedynie mistyfikacją po to, aby dodać mu siły do walki....

W 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia wróci do pracy w klinice z zupełnie innym nastawieniem. Lepszy stan Jakuba sprawi, że Stawska pierwszy raz od choroby Karskiego zacznie emanować radością, co nie ujdzie uwadze Chodakowskich, którym przyjaciółka natychmiast przekaże szczęśliwe wieści, a Aneta będzie mogła przyznać sobie rację!

- Nie uwierzycie, właśnie wracam z instytutu i Jakub czuje się dużo lepiej. Będziemy mogli ruszyć z dalszym leczeniem. Widziałam jego najnowsze wyniki to jest cud! Cuda się zdarzają - powie uradowana Kasia.

- Czynnik psychologiczny i nastawienie mają czasem kluczowe znaczenie. To po prostu wasz ślub uratował mu życie - wyjaśni jej Aneta.

Wtedy w 1700 odcinku "M jak miłość" Stawska przyzna się Chodakowskim, że ma straszliwe wyrzuty sumienia, że oszukała Karskiego w sprawie ich ślubu i szalenie boi się, że jej tego nie wybaczy, ale i na to Aneta znajdzie rozwiązanie!

- Tak, tylko jak ja mu teraz powiem, że ten ślub to mistyfikacja i tak naprawdę nie jesteśmy małżeństwem formalnie - przyzna Stawska.

- To jest proste. Nic mu nie mów - poradzi jej Chodakowska.

Jednak w 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia już dłużej nie będzie w stanie kłamać i nie zdecyduje się skorzystać z rady Anety, mimo namowy przyjaciółki...

- Aneta... nie ja tak nie potrafię. Ta sytuacja już zaczęła mi ciążyć. Muszę mu powiedzieć prawdę. Nie wiem najwyżej drugi raz się ze mną nie ożeni - stwierdzi.

- Prawda to rzecz względna - skwituje Aneta, ale Kasia nie zmieni zdania.

Jeszcze w 1700 odcinku "M jak miłość" Stawska zdecyduje się powiedzieć Karskiemu prawdę o ich fikcyjnym ślubie, ale ku jej zdziwieniu Jakub będzie świadomy tego, że ich ślub nie był prawdziwy. Karski zwróci uwagę na młody wiek księdza, który rzekomo udzielał im sakramentu, a także na fakt, że nie podpisali żadnych dokumentów. Jakub zda sobie sprawę, że w świetle prawa ich ślub nie jest ważny, ale dla niego będzie, dlatego wymieni się ze swoją "żoną" prawdziwymi obrączkami!

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub wyzdrowieje. Zacznie nowe życie z Kasią po ślubie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze