M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Załamana Julia pozbędzie się rzeczy po zmarłym dziecku. Andrzej znów jej nie pomoże - ZDJĘCIA

2023-01-10 11:08

Julia (Marta Chodorowska) w 1699 odcinku "M jak miłość" będzie w fatalnym stanie. Załamana i zapłakana postanowi pozbyć się rzeczy dziecka które nigdy się nie narodzi, które straciła po wypadku w parku, a przecież tak liczyła na szczęśliwe rozwiązanie. Malicka nie pogodzi się z traumatycznymi wydarzeniami, będzie na skraju załamania. W 1699 odcinku "M jak miłość" ostatkami sił zmusi się, by spojrzeć na rzeczy zakupione dla córeczki. Zacznie płakać nad pięknymi ubrankami i zabawkami, bo dojdzie do niej, że nie ma już odwrotu z tej sytuacji... Andrzej (Krystian Wieczorek) nie pomoże jej w pozbyciu się rzeczy po zmarłym dziecku.

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" Julia nie będzie już tą samą osobą co kiedyś. Załamie się po stracie dziecka i nie zrozumie, dlaczego los tak ją pokarał. Wiadomo było, że Andrzej nie tworzy z nią szczęśliwej rodziny, ale kobieta mimo wszystko bardzo pragnęła urodzić pierwsze dziecko, nawet gdyby prawnik wrócił do żony. Niestety kobieta straciła dziecko, a w trudnej sytuacji wesprze ją przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau). Przerazi się, że Malicka mogłaby zrobić sobie krzywdę, bo jej stan będzie naprawdę opłakany. Postanowi naskoczyć na Budzyńskiego w kancelarii i zażądać od niego zainteresowania się Julią.

- Jesteś pieprzonym gnojkiem! – zacznie Sylwia w 1699 odcinku "M jak miłość". - Julia potrzebuje pomocy, twojej pomocy! Jeśli tak dalej pójdzie, wpadnie w głęboką depresję. Była u niej dzisiaj psychiatra. Nie można jej teraz zostawić samej, a ty masz to gdzieś! - oburzy się, a Andrzej w miarę możliwości wytłumaczy jej, że współczuje kobiecie, stara się jakoś pomóc, ale ma też swoje życie i swoje problemy. 

W 1699 odcinku "M jak miłość" Julia przestraszy wszystkich, bo zażyje leki i zaśnie. Sylwia nie będzie mogła się do niej dodzwonić, więc wpadnie do mieszkania i pomyśli, że stało się najgorszem a przyjaciółka odebrała sobie życie. Na szczęście okaże się, że po prostu zmorzył ją sen.

Julia zapłacze nad rzeczami dla zmarłej córeczki. Andrzej nie wesprze jej w 1699 odcinku "M jak miłość"

W końcu nadejdzie moment, w którym załamana Julia postanowi spojrzeć prawdzie w oczy i zajrzy do rzeczy córeczki, którą straciła. Będzie miała pokupowane mnóstwo ciuszków i zabawek, potrzebnych dla dziecka, ale to tylko ją dobije. Weźmie w rękę śpioszki i zapłacze nad swoim losem. Niestety nie będzie mogła liczyć na wsparcie Andrzeja, który całkowicie poświęci się pomocy Magdzie (Anna Mucha) i pewnej dziewczynce z Ukrainy, której oboje z żoną pomogą. Malicka zostanie sama z myślami, a pozbycie się rzeczy dla dziecka, będzie wiązało się z potwornym bólem. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze