M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Wzruszające sceny opieki Magdy nad mała Nadią! Będą się tulić w schronisku na podłodze - ZDJĘCIA

W 1699 odcinku "M jak miłość" do życia Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich wkroczy mała dziewczynka z Ukrainy, Nadia (Mira Fareniuk). Przez wojenną zawieruchę dziecko zgubi rodziców i zrządzeniem losu znajdzie się w samochodzie, którym Magda będzie wracała do siedliska. Żona Andrzeja nie pozostanie obojętna i razem z dziewczynką znajdzie się w schronisku dla uchodźców, które może zdecydować o losach Nadii. Na pomoc Magda wezwie męża, bo nie dodzwoni się do Piotrka (Marcin Mroczek) i tak w 1699 odcinku "M jak miłość" zobaczmy niezwykle wzruszające sceny, o których w obecnej sytuacji małżonków nie mogliśmy nawet pomarzyć! Sprawdź, co się wydarzy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" Magda spotka na drodze z Podlasia do Grabiny małe, zagubione dziecko. Dziewczynka okaże się zagubioną Ukrainką, która ucieka przed wojną, a w drodze zgubiła gdzieś rodziców. Nie do opisania jest reakcja Magdy, której los przyniesie córkę, o jakiej zawsze marzyła...

Magda w 1699 odcinku "M jak miłość", pomimo ogromu emocji, będzie świadoma, że nie może ot tak sobie zabrać dziecka z drogi do swojego domu. Tak obie trafią do ośrodka dla uchodźców, które roztacza opiekę nad wojennymi sierotami ze Wschodu. Budzyńska jednak zacznie szukać wsparcia prawnego ze swojej strony, a że nie dodzwoni się do Zduńskiego, szybko u jej boku pojawi się Andrzej. I już nie odstąpi jej na krok!

W 1699 odcinku "M jak miłość" zobaczymy niezwykle wzruszające sceny, w których Magda tuli do piersi małą Nadię i uspokaja dziecko, kiedy w środku nocy zacznie wołać mamę. Sama Budzyńska będzie co najwyżej w letargu, czujna na każdy ruch dziecka. Nic dziwnego, że Andrzej aż zaniemówi na widok żony z dziewczynką, śpiących na podłodze rzędem z innymi zagubionymi dziećmi. 

Kiedy Budzyński zrozumie, jak wiele mógł stracić dla wariatki Julii, w 1699 odcinku "M jak miłość" nie da się go już oderwać od Magdy i Nadii. Kiedy na chwilę uda im się zasnąć, on otuli je czule kocem i będzie patrzył na cud matczynej miłości swojej żony.  

Musimy przyznać, że o tak wzruszających scenach z udziałem Magdy, Andrzeja i ich przyszłej córki, nie śmieliśmy nawet marzyć. A jednak, jak mówi przysłowie: "Wszystko dobre, co się dobrze kończy"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1703: Jakub przejdzie przeszczep szpiku. Odżyje po nielegalnym ślubie z Kasią - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze