M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Jakub przejdzie przeszczep szpiku. Odżyje po nielegalnym ślubie z Kasią - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1703 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) przejdzie przeszczep szpiku i o śmierci tak naprawdę będzie mógł już zapomnieć! Wszystko to zawdzięcza ukochanej Kasi (Paulina Lasota) i przyjaciołom - Anecie (Ilona Janyst) i Olkowi (Maurycy Popiel). Kiedy wszystkie medyczne sposoby zawiodły i Karski znalazł się na granicy życia i śmierci, to oni zorganizowali "ślub", dzięki któremu pacjent ożyje! To prawdziwy cud miłości - podkreślają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość". Sprawdź, co ujawnili i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1703 odcinku "M jak miłość" Jakub będzie szybko wracać do zdrowia. Również zabiegi medyczne zaczną nagle przynosić efekty, więc o śmierci Karski będzie mógł już zapomnieć. Wszystko to prawdziwy cud - nawet nieprawdziwy ślub z Kasią przywróci Kubie wiarę i siły do życia!

Kasia w "M jak miłość": Cel uświęca środki

Ceremonia zaślubin Kasi i Jakuba w 1996 odcinku "M jak miłość" okaże się fałszywa, bo duchowny, który ślubu udzieli, nie będzie miał jeszcze święceń. Mimo tego Kasia zdecydowała się na takie rozwiązanie, aby ratować ukochanego. I odniesie pełen sukces!

Jakub w "M jak miłość" nie tylko wybaczy ukochanej "żonie" oszustwo, ale jego organizm zacznie walczyć o to, aby naprawdę mogli stanąć na ślubnym kobiercu i założyć rodzinę. Gwiazdy, zamieszane w ten spisek są pod wrażeniem, jak wiele mogą zdziałać słowa, ceremonie i prawdziwa miłość!

- Kasia ma nadzieję, że cel uświęca środki. I chociaż w minimalnym stopniu poprawi sytuację Jakuba - ujawnia Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

- W miłości wszystkie chwyty są dozwolone - zagrzewał Kasię do walki Argasiński (Karol Strasburger) w "M jak miłość". 

- Jakub na pewno nie zmieniłby swojego podejścia do tego symbolicznego momentu, gdyby dowiedział się, że ten ślub nie ma mocy prawnej - dodaje uśmiechnięty Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - Liczą się dobre intencje Kasi i osób, które to wszystko zorganizowały. 

Jakub w "M jak miłość": Bardzo wierzę w to, że gesty, myśli i wiara są w stanie przenosić góry!

W 1703 odcinku "M jak miłość" Jakub i Kasia pełnymi garściami będą "odcinać kupony" od prawdziwego cudu, jaki wydarzył się na ślubie. Karski przejdzie przeszczep szpiku i przyniesie to prawdziwą poprawę stanu jego zdrowia. Agresywna białaczka po prostu zacznie przegrywać z leczeniem!

- Czynnik psychologiczny i nastawienie mają czasem kluczowe znacznie - tak Aneta będzie cieszyła się z Kasią z sukcesu w 1703 odcinku "M jak miłość".

- Aneta bardzo kibicuje Kasi i Jakubowi i liczy na to, że ten ślub - fikcyjny, czy nie, w ich sercach na pewno jest prawdziwy - będzie dla nich takim nowym początkiem - ujawnia Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

- Ja bardzo wierzę, że gesty, myśli, wiara, siła wewnętrzna człowieka jest w stanie przenosić góry - wyznaje Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - Ślub, który bierze Kasia z Jakubem, kiedy on myślami jest już po tej drugiej stronie, ta miłość, ten gest dają, i Kasi, I Jakubowi tę wielką siłę, żeby walczyć dalej! 

Nie przegap: Wielka wpadka w M jak miłość z chorym na białaczkę Jakubem! Nawet 3-letnie dziecko się domyśliło

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Najnowsze