M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Wstrząsające wyznanie Sylwii! Tylko Julia pozna przerażającą tajemnicę przyjaciółki z przeszłości

2023-01-09 8:56

W 1699 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 10.01.2022 o 20.55 w TVP2) Julia (Marta Chodorowska) po stracie dziecka Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie będzie chciała już żyć. Malicka pogłębi się w depresji i postanowi odebrać sobie życie, ale nim do tego dojdzie nagra pożegnalną wiadomość na pocztę Sylwii (Hanna Turnau). W 1699 odcinku „M jak miłość” przerażona Kostecka natychmiast zjawi się w mieszkaniu przyjaciółki, ale na szczęście skończy się jedynie na strachu. Wówczas Sylwia postanowi wesprzeć Julię i zdradzi jej tragiczną tajemnicę ze swojej przeszłości, która kompletnie zszokuje Malicką! To dlatego Kostecka będzie tak bezwzględną kobietą...

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku „M jak miłość” Julia kompletnie załamie się po utracie ciąży. Wówczas Malicka zda sobie sprawę, że została zupełnie sama, bo nie dość, że nigdy nie będzie z Andrzejem, który wciąż kocha Magdę (Anna Mucha) i robi wszystko, aby żona wybaczyła mu zdradę, to teraz jeszcze pozostanie bez dziecka, które "osłodziłoby" jej samotność. Wówczas życie Julii straci sens i prawniczka podejmie desperacką decyzję. W 1699 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl Malicka postanowi odebrać sobie życie, ale wcześniej będzie chciała pożegnać się ze swoją przyjaciółką. Julia zacznie wydzwaniać do Sylwii, a gdy ona nie odbierze telefonu, to nagra jej na pocztę pożegnalną wiadomość...

- Przepraszam, że tak do ciebie wydzwaniam... Ale zdałam sobie sprawę, że nie mam nikogo oprócz ciebie... Zostałam zupełnie sama. Boję się, że już się z tego nie podniosę... To wszystko po prostu nie ma sensu, nie mam siły dłużej walczyć. Chciałabym po prostu zasnąć... Przepraszam...

Tuż po odsłuchaniu poczty w 1699 odcinku „M jak miłość” przerażona Sylwia wsiądzie do samochodu i ruszy do mieszkania Julii. Kostecka wparuje do środka, ale na szczęście okaże się, że przyjaciółka napędziła jej jedynie strachu i natychmiast zacznie ją przepraszać!

- Nawet nie wiesz, jak mnie nastraszyłaś... Ta twoja wiadomość... - wyrzuci jej Sylwia.

- Przepraszam. Miałam straszny atak lęku, odchodziłam od zmysłów... Ale chyba już mi lepiej... - westchnie Julia.

Jednak Sylwia w 1699 odcinku „M jak miłość” wcale nie uwierzy Julii na słowo i postanowi ją podtrzymać na duchu. Szczególnie, że Kostecka zrozumie ją jak nikt inny, gdyż kiedyś również znalazła się w podobnej sytuacji i wpadła w taką depresję, że aż nie chciało jej się żyć. Wówczas przyjaciółka postanowi się otworzyć i zdradzi Malickiej swoją największą tajemnicę z przeszłości!

- Na początku studiów zostawił mnie mój chłopak... Mieliśmy już zaplanowaną całą przyszłość... i nagle... po pięciu latach powiedział, że odchodzi. Zawalił mi się cały świat. Wpadłam w depresję, zawaliłam rok na uczelni... - zwierzy jej się.

Wtedy w 1699 odcinku „M jak miłość” Julia dozna szoku i aż nie będzie mogla uwierzyć w słowa Sylwii, która dała jej się poznać jako silna i pozbawiona skrupułów kobieta. Dopiero wtedy Malicka dowie się, co ukształtowało charakter przyjaciółki i sprawiło, że teraz jest taka bezwzględna i podstępna!

- Nic mi o tym nie mówiłaś... I nigdy bym się nie domyśliła. Jesteś najsilniejszą kobietą, jaką znam - przyzna zaskoczona Malicka.

Wówczas w 1699 odcinku „M jak miłość” Sylwia postanowi dać Julii jeszcze jedną radę, bazując na własnym doświadczeniu, a Malicka weźmie je głęboko do siebie.

- Może teraz... Julia, przeżyłaś coś strasznego, w ogóle tego nie porównuję, ale po takim doświadczeniu zasada przetrwania jest podobna. Trzeba zaakceptować, że to, co się stało jest nieodwracalne... i zostawić za sobą... - doradzi jej.

M jak miłość odcinek 1695 ZWIASTUN.Julia straci dziecko Andrzeja. Józek Modry ujawni kto jest ojcem Jagody
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany