M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Kamil i Zduńscy odkryją tożsamość podejrzanego sąsiada w Grabinie. Tylko Gryc pozna jego sekret - ZDJĘCIA

2022-12-22 22:12

W 1699 odcinku "M jak miłość" w Grabinie zacznie się szwendać podejrzany mężczyzna, który nie zrobi dobrego wrażenia na mieszkańcach wsi. Małomówny, podejrzany facet nie będzie dobrze wróżył dla bezpieczeństwa wszystkich wokół, a odkryją to m.in. Zduńscy i Kamil (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz). W 1699 odcinku "M jak miłość" pojawi się dziwna zagadka do rozwiązania, która może okazać się dramatyczna w skutkach. W końcu bystry prawnik dokona szokującego odkrycia i to wcale nie będzie żart.

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W Grabinie w 1699 odcinku "M jak miłość" pojawi się pewien gospodarz, tajemniczy mężczyzna, który zajmie się dbaniem o swoją niewielką hodowlę kóz i kur. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie aura niepokoju, którą sąsiad roztoczy wśród mieszkańców wsi. Mało tego, podejrzany nie zaprezentuje się najlepiej, bo będzie miał rozciętą rękę, ale nie przyzna się do tego, co właściwie zaszło. Kiedy w 1699 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do sklepu Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), Zofia spróbuje się dowiedzieć czegoś o nowym gospodarzu na wsi. - A co się panu stało? - zapyta się Kisielowa, patrząc się na ranę na ręce przybysza, ale mężczyzna nie będzie chciał się tłumaczyć. - Podejrzany typ, chce nam oczy zamydlić, ale ja już swoje wiem - oznajmi Kisielowa po wyjściu ze sklepu mężczyzny. 

Kamil dokona przeraźliwego odkrycia w 1699 odcinku "M jak miłość"

Podejrzany gospodarz zacznie kręcić się wokół gospodarstw w Grabinie, co nie umknie uwadze Kingi (Katarzyna Cichopek), Piotrkowi (Marcin Mroczek) i przebywającym akurat na miejscu Kamilowi i Anicie (Melania Grzesiewicz). Nieco zmartwią się, że ich dzieciaki mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie, tym bardziej, że Gryc dokona przeraźliwego odkrycia. Zauważy pewien tatuaż na ciele podejrzanego sąsiada i odkryje, że w więziennym żargonie oznacza on włamywacza... 

Zduńscy i Gryc wystrasza się nie na żarty, bo przecież niedawno miało miejsce włamanie do siedliska do Magdy (Anna Mucha), sprawą zajęła się policja, ale ostatecznie nic nikomu nie udowodniono. W 2699 odcinku "M jak miłość" zjawienie się podejrzanego gospodarza wzbudzi podejrzliwość wszystkich i tylko Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) zdecyduje się zaoferować pomoc w sprawie rany na ręce mężczyzny i opatrzeć go w przychodni.

- Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że będę mógł się odwdzięczyć - rzuci na odchodnym mężczyzna, któremu Rogowska pomoże i opatrzy ranę. Wkrótce okaże się jasne, jaką tajemnicę skrywa. 

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze