M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Wyjątkowy prezent od Franki i Pawła dla Basi. Nie przewidzą, że urodziny zamienią się w koszmar – ZDJĘCIA

2022-12-28 13:24

W 1697 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) postanowią wręczyć Basi (Gabriela Raczyńska) wyjątkowy prezent urodzinowy. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, ponieważ Zduński wejdzie w konflikt z kurierem, ale na szczęście sytuację uda się opanować. Basia dostanie piękny podarunek, ale nikt nie przewidzi, że cudowna chwila skończy się koszmarem. W 1697 odcinku "M jak miłość" urodziny Basi zamienią się w dramatyczne chwile, a Franka będzie walczyć o życie i znów wyląduje w szpitalu.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł w 1697 odcinku "M jak miłość" postarają się, by urodziny Basi były wyjątkowe. Tak też się stanie, ale bynajmniej nie wyniknie to z tych dobrych stron, pięknych chwil i atrakcji. Basia już na zawsze zapamięta swój wielki dzień jako koszmar, który spowoduje ponowne wylądowanie Franki w szpitalu. Jak do tego dojdzie? Zacznie się niewinnie, a Basia i Ania (Gabriela Świerczyńska) poproszą góralkę o wcześniejszą wypłatę, bo postanowią zapłacić za wycieczkę Damiana (Oliwer Proctor), którego rodzina wpląta się w problemy finansowe. Franka pomoże nastolatkom, a potem odwiedzi Pawła i natknie się na kawałek ostrej rozmowy z kurierem. Zduński wścieknie się, że jego prezent dla córki nie dojdzie na czas. Okaże się, że paczka trafiła w ręce kogoś innego.

- Czyli paczka się nie znalazła, co? - zapyta Zduńska, kiedy usłyszy rozmowę telefoniczną męża. - Na szczęście była ubezpieczona, chciałem Basi zrobić fajną niespodziankę. Kupiłem jej zegarek, a kurier nawalił - wyjaśni zdenerwowany Zduński. - Wymyśliłem plan "b" - doda i pokaże góralce prezent dla Basi, który potem oboje wręczą Basi. 

Franka i Paweł zaskoczą Basię prezentem w 1697 odcinku "M jak miłość"

Po przegranej bitwie z kurierem, Franka i Paweł zdecydują się wręczyć inny podarunek Basi, a ona z zaskoczeniem obejrzy zawartość torebki prezentowej. Przy tej okazji rozkręci się jednak afera, bo nastolatka śmiertelnie obrazi się, że biologiczna matka nie zadzwoniła z Londynu i nie znalazła chwili na złożenie jej życzeń urodzinowych. Zduńska postanowi więc oszukać Basię i powie, że wręczany prezent przysłała Alicja (Olga Frycz), a Basia natychmiast się rozchmurzy. Paweł na osobności oznajmi żonie, że paczka z zegarkiem jednak się znalazła, a Franka wykorzysta to do ratowania sytuacji. 

Basia w 1697 odcinku "M jak miłość' wyjmie z torby zegarek i zachwyci się, a potem Paweł podaruje jej ramkę ze zdjęciem, a Basia roześmieje się na całego, bo zobaczy siebie sprzed paru lat, pozującą na pierwszych wakacjach. Nikt nie wspomni słowem, że zegarek to tak naprawdę prezent Pawła, a nie Alicji. Sytuację z urodzinami Basi uda się uratować, ale niestety nikt nie przewidzi, że wieczór potoczy się fatalnie. Franka zostanie wmieszana w aferę kryminalną w bistro, gdzie pojawi się kochanek Lilki (Monika Mielnicka). Góralka zasłoni własnym ciałem Pawła, ale Ethan (Paweł Roman) pociągnie za spust i wystrzeli. Franka wyląduje w szpitalu i stanie się kaleką!

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze