M jak miłość

Porażający dramat w M jak miłość! Franka wykrwawi się na rękach Pawła! Zduński umrze z rozpaczy – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" straszliwy dramat przeżyje Paweł (Rafał Mroczek)! W 1697 odcinku dojdzie do strzelaniny w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Kochanek Lilki (Monika Mielnicka) będzie próbował porwać niedawną "zdobycz". Kiedy Zduński przybiegnie na pomoc, Ethan odda strzał, a Zduńska (Dominika Kachlik) osłoni męża własnym ciałem! Nie do opisania jest rozpacz Pawła, który będzie tulił zakrwawioną Frankę i błagał, aby z nim została.... Sprawdź, co powie Zduński w ostatnich słowach do żony w 1697 odcinku "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1697 odcinku "M jak miłość" na naszych oczach rozegrają się "dantejskie sceny"! Do bistro wbiegnie kochanek Lilki z kumplem i bandyci sterroryzują załogę. Franka zostanie związana i zakneblowana, a następnie zamknięta na zapleczu. Banachównę Ethan będzie trzymał na muszce, więc odważna Zduńska uwolni się i pobiegnie po pomoc. Na swoją zgubę!

Franka w "M jak miłość" osłoni Pawła własnym ciałem!

Do bistro 1697 odcinku "M jak miłość" przybiegnie Mateusz (Krystian Domagała), a w ślad za nim Paweł z próbującą powstrzymać go Franka. Później wszystko rozegra się w ułamkach sekund - padnie strzał z broni palnej Ethana, a Franka rzuci się i osłoni męża własnym ciałem!

W efekcie w 1697 odcinku "M jak miłość" Franka padnie bez tchu w kałuży krwi, a zrozpaczony Paweł będzie próbował ją ratować. 

Paweł będzie błagał żonę, aby z nim została

- Franka! Kochanie, zostań ze mną! Słyszysz?! Zostań ze mną, słyszysz?! Wezwijcie karetkę, szybko! Franka, Franka, Franka... - będzie rozpaczał Paweł. 

Niestety, w 1697 odcinku "M jak miłość" Franka nie odzyska przytomności. Co się dalej stanie ze Zduńską dowiemy się już w 1698 odcinku serialu.  

- Kiedy pada ten strzał to sekunda jest jak godzina - wyznał Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość". - W tej sekundzie przelatuje całe życie, wszystkie chwile związane emocjonalnie z Franką...    

 Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1698: Mateusz i Lilka razem na policji! Wspólne zeznania wszystko zmienią?

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze