M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Podła matka przysporzy Basi cierpienia w osiemnaste urodziny! Paweł będzie musiał sprzątać po Ali - ZDJĘCIA

2023-01-03 20:53

W 1697 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) w dniu 18. urodzin zatęskni za wyrodną matką jak nigdy wcześniej. Ale nawet w tak ważnej chwili podła Ala (Olga Frycz) zapomni o córce. Zajęta drugim dzieckiem, małym synkiem, który trafi do szpitala, nie zadzwoni do Basi z życzeniami. Nic dziwnego, że 18-letnia przybrana córka Pawła (Rafał Mroczek) nie będzie w nastroju do świętowania urodzin. Dosłownie w ostatniej chwili w 1697 odcinku "M jak miłość" Basia odbierze telefon od Ali, ale nie będzie to miła rozmowa. Co więcej, Paweł z Franką (Dominika Kachlik) będą musieli posprzątać po Ali. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Osiemnastka Basi w 1697 odcinku "M jak miłość" przysporzy jubilatce sporo cierpienia. W tak ważnym dla niej momencie życia własna matka o niej zapomni. Przez cały dzień przybrana córka Pawła i Franki będzie odbierała telefony od całej rodziny, tylko nie od Ali. Dla byłej żony Zduńskiego, która od dawna nie utrzymuje kontaktu z córką, pozwoliła na to, żeby Basię wychował właśnie Paweł, ważniejszy będzie syn, który z powodu choroby trafi do szpitala. Co prawda w 1697 odcinku "M jak miłość" Basia postara się zrozumieć Alę, ale w pewnej chwili dotrze do niej, że dla wyrodnej matki jest zbędnym dzieckiem!

Paweł i Franka w 1697 odcinku "M jak miłość" dadzą Basi prezent od Ali

Jak zwykle w takich sytuacjach w 1697 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka staną na wysokości zadania. Podarują Basi prezent w imieniu Ali, drogi, elegancki zegarek, żeby 18-latka uwierzyła w to, że matka wcale nie jest taka zła. Tuż przed imprezą w bistro Ala zdobędzie się na rozmowę z córką. Ale dla Basi wcale nie będzie ona przyjemna. Wręcz przeciwnie, zda sobie sprawę, że w życiu Ali liczy się już tylko jej nowa rodzina - kochanek Max i ich syn.

Przykra rozmowa Basi z Alą w 1697 odcinku "M jak miłość"

Po wymuszonych życzeniach od Ali w 1697 odcinku "M jak miłość", Basia szybko przerwie połączenie. Nie będzie miała ochoty dłużej udawać przed matką, że chce z nią rozmawiać. Chłopak Basi, Jasiek (Stanisław Dusza) uzna, że mimo dystansu jaki jest między nią i Alą, kobieta zachowała się jak trzeba. - Może twoja mama jest średnio zaangażowana, ale jak już się ogarnie, to ma gest...

- No jasne, tylko to nie ona kupiła mi ten zegarek. Proszę cię, Paweł to zrobił. Nie miała z tym nic wspólnego. Przynajmniej ojca mam fajnego. I macochę też całkiem spoko... - stwierdzi Basia, która w 1697 odcinku "M jak miłość" podziękuje Pawłowi i France za to, że są dla niej i przy niej nie tylko w dniu 18. urodzin.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze