M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Franka zobaczy jak Basia jest ważna dla Pawła i od razu przyciśnie go z dzieckiem! To nie będzie dobry moment - ZDJĘCIA

2022-12-29 12:58

Franka (Dominika Kachlik) w 1697 odcinku "M jak miłość" spostrzeże, jak cudownie Paweł (Rafał Mroczek) traktuje Basię (Gabriela Raczyńska), chociaż tak naprawdę nie jest jej biologicznym ojcem. Góralka marzy o dziecku, ale niestety próby zajścia w ciążę nie powiodły się, a wkrótce Zduńską czeka prawdziwa tragedia. W 1697 odcinku "M jak miłość" Franka podwójnie zapragnie córeczki lub synka, kiedy tylko dowie się, co Paweł zaplanował dla Basi z okazji 18-stych urodzin. Niestety moment na takie rozmyślenia nie będzie najlepszy.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1697 odcinku "M jak miłość" Franka znów poruszy temat dziecka, który spędza jej sen z powiek. Góralka nie może zajść w ciążę, a ostatnio poddała się nawet zabiegowi w szpitalu, po którym szanse na potomstwo miałby się zwiększyć. Zduńska zamknęła rozdział synka Adama (Liam Culbreth) i dała spokój Lewickim. To nie oznacza jednak, że mniej pragnie urodzić Pawłowi dziecko, a w 1697 odcinku "M jak miłość" zrozumie to dobitnie. Wszystko za sprawą 18-nastych urodzin Basi, która załamie się, bo matka Alicja (Olga Frycz) nie pofatyguje się z Londynu, ani nawet nie złoży jej życzeń telefonicznie! Zduński za to doskonale zadba o piękny prezent dla przyszywanej córki, tylko niestety natknie się na niemiłą niespodziankę, gdyż kurier zgubi jego paczkę z zegarkiem dla Basi. Niestety okaże się, że kurier pomylił nazwisko, a paczka dotarła do złej osoby. Na szczęście Paweł szybko pomyśli o zamianie prezentu dla córki. 

- (...) Wymyśliłem plan "b" - rzuci do żony Paweł w 1697 odcinku "M jak miłość" i wyjmie torbę z prezentem. Franka zachwyci się pomysłem męża, a dopiero potem okaże się, że Paweł oprawił w ramkę zdjęcie małej Basi z ich pierwszych wakacji. To bardzo wzruszy góralkę. 

Franka w 1697 odcinku "M jak miłość" zapragnie mieć dziecko z Pawłem jeszcze bardziej! Niestety los zechce inaczej 

- Jesteś takim super ojcem! Nasze dziecko miałoby ogromne szczęście - przyzna smutno Franka. - Nasze dziecko będzie miało ogromne szczęście, bo będziemy fajnymi rodzicami - pocieszy żonę Zduński. - A co, jeśli się nie uda? - zapyta kobieta. - Przestań, musimy być tylko cierpliwi - zapewni Paweł i okaże ukochanej dużo wsparcia. 

Niestety myślenie o dziecku zejdzie na dalszy plan, a rozmowa odbędzie się feralnego dnia, kiedy w 1697 odcinku "M jak miłość" urodziny Basi zostaną zniszczone. To dlatego, że w bistro pojawi się niebezpieczny kochanek Lilki (Monika Mielnicka), który zechce dopaść dziewczynę, a Franka stanie się ofiarą zamieszek! Ethan chwyci za broń i wymierzy w Pawła, ale Franka zasłoni go własnym ciałem i przyjmie na siebie kulę. Po koszmarnym wydarzeniu wyląduje w szpitalu i już wiadomo, że będzie walczyła o odzyskanie sprawności w ręce, ale rokowania będą kiepskie. 

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze