M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Szymek pójdzie w ślady Marcina! 7-latek rozwiąże kryminalną zagadkę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-02 20:07

W 1696 odcinku „M jak miłość” Szymek (Staś Szczypiński) weźmie przykład z Marcina (Mikołaj Roznerski) i zostanie prawdziwym bohaterem! Młody Chodakowski namówi ojca, aby zajął się sprawą zaginięcia psa sąsiadki Ani (Lidia Niewęgłowska) i sam włączy się w poszukiwania zguby. W 1696 odcinku „M jak miłość” to 7-letni Szymek odkryje, że Luna wcale nie zaginęła, a została porwana przez innego sąsiada, którego zdradzi jeden szczegół bez problemu dostrzeżony przez młodego Chodakowskiego! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ i WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) kolejny raz wystawi Marcina i dzieci dla Radka (Philippe Tłokiński) i nie wróci do Warszawy, w związku z czym Chodakowski kolejny raz będzie musiał zabrać Maję (Laura Jankowska) i Szymka ze sobą do pracy. Przed urlopem Marcin będzie miał bardzo dużo papierkowej roboty, ale własny syn dołoży mu kolejnej, gdy w agencji zjawi się roztrzęsiona sąsiadka Chodakowskich, której zaginie pies. Pani Ania zacznie błagać detektywa o pomoc w znalezieniu Luny tym bardziej, iż zacznie podejrzewać, że jej suczka wcale nie zaginęła tylko została porwana. Oczywiście, w 1696 odcinku „M jak miłość” Chodakowski nie będzie chciał zająć się jej sprawą, ale Szymek zmusi go do zmiany decyzji i sam włączy się do akcji poszukiwawczej!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Marcin i Szymek zaczną chodzić po sąsiadach w poszukiwaniach Luny. Uwagę młodszego Chodakowskiego od razu zwróci wątpliwa sąsiadka, która w niepochlebny sposób zacznie wypowiadać się o psie pani Ani, co Szymek nie pozostawi bez komentarza. Oczywiście, Marcin wścieknie się na syna i wyprowadzi go z budynku, gdzie na parkingu przed blokiem Szymek dostrzeże następną podejrzaną osobę! W 1696 odcinku „M jak miłość” młody Chodakowski zauważy w bagażniku pana Tomka ogromną paczkę karmy dla psów, co natychmiast wzbudzi jego czujność, bo przecież ich sąsiad nigdy nie miał psa!

- Tato, a czy pan Tomek ma psa? Bo ma bardzo dużo karmy – zwróci uwagę Szymek.

- Ty nie zmieniaj tematu, dobrze? – zdenerwuje się Marcin.

- Myślałem, że on nie ma zwierząt. Zobacz – młody Chodakowski nie odpuści.

Wtedy w 1696 odcinku „M jak miłość” Marcin zajrzy do bagażnika pana Tomka i faktycznie ujrzy w nim ogromną paczkę karmy i postanowi to sprawdzić. Chodakowski zaczepi sąsiada i zacznie go dopytywać o szczegóły, ale Michalski nie będzie skory do zwierzeń!

- Ooo panie Michalski, widziałem, że ma pan tam dużo karmy dla zwierząt – zacznie Chodakowski.

- A dlaczego to pana interesuje? Nie będzie mi pan, proszę pana, zaglądał do bagażnika – oburzy się sąsiad.

Wówczas w 1696 odcinku „M jak miłość” Marcin zmieni taktykę i zacznie podpuszczać podejrzanego sąsiada, który w końcu połknie haczyk i przyzna się, że to on ukradł psa pani Ani! Tym samym Szymek trafi w punkt i zostanie prawdziwym bohaterem, a Marcin aż nie będzie mógł wyjść z podziwu!

- Bo ktoś widział, jak pan wychodzi z psem. I prawdopodobnie jest to pies pani Ani. A jak się o tym dowie policja… - podejdzie go.

- Dobrze, po co od razu policja? To ja powiem… powiem prawdę – przyzna się.

- Trafiony, zatopiony – skwituje Szymek.

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
M jak miłość. Sprytny Szymek na tropie złodzieja. 7-letni syn Marcina sam rozwiążę zagadkę kradzieży
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze