M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Syn Anety i Olka w niebezpieczeństwie! Lilka nie obroni małego Boryska przed bandytą Ethanem - WIDEO

2022-12-20 21:29

Aneta (Ilona Janyst) w 1696 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że jej mały synek Borys (Tymon Szkopek) znajduje się w niebezpieczeństwie! Wszystko przez zatrudnienie Lilki (Monika Mielnicka) jako opiekunki chłopczyka, a przecież była żona Mateusza (Krystian Domagała) cały czas boryka się z nękaniem przez Ethana (Paweł Roman). W końcu w 1696 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się niebezpieczna akcja kryminalna, zorganizowana przez Amerykanina. Borysek będzie w niebezpieczeństwie, a Chodakowska nie daruje nikomu skrzywdzenia dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta może zacząć się bać o Borysa, bo niewinne dziecko zostanie wplątane w aferę kryminalną! Lilka dostała od Chodakowskich kredyt zaufania, dali jej pracę jako opiekunka, ale nie spodziewają się, że może sprowadzić na ich synka przerażające niebezpieczeństwo! Lilka cały czas znajduje się na radarze Ethana, który w 1696 odcinku "M jak miłość" rozpocznie swoją chorą akcję zwerbowania dziewczyny z powrotem do Kanady. 

- Lilka jest przerażona, zdezorientowana, a Aneta chce jej pomóc trochę dlatego, że zwyczajnie jej współczuje, a trochę też dlatego, że sama czuje, że no niestety wdepnęła, ponieważ Lilka jest opiekunką Borysa i jest to bardzo niebezpieczna dla wszystkich sytuacja - komentuje Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

Bezwzględny Ethan zapoluje na Lilkę w 1696 odcinku "M jak miłość". Boryskowi stanie się krzywda?

- Ethan jest bezwzględny i wyrachowany - opowiada Paweł Roman o swojej postaci w "M jak miłość". - Maks jest jego partnerem, można powiedzieć "biznesowym", jakbyśmy chcieli to rozumieć. Częścią tego "biznesu" jest Lilka i te informacje, które wywozi, wracają do Polski - dodaje aktor i już wiadomo, że serialowy bandyta boi się, że jego machlojki wyjdą na jaw, dlatego w 1696 odcinku "M jak miłość" wraz z Maksem wyśledzą dziewczynę u Chodakowskich. Ona będzie jak co dzień spędzała czas w mieszkaniu Chodakowskich, opiekując się ich dzieckiem.

Maksowi i Ethanowi nie chodzi o dorwanie Boryska, a samej Lilki, aczkolwiek nie będą się patyczkować z nikim, kto stanie na ich drodze. W 1696 odcinku "M jak miłość" Ethan zorientuje się, gdzie przebywa i dla kogo pracuje Lilka, ale akcja kryminalna na dobre rozpocznie się odcinek później, kiedy to bandyci dorwą w bistro Frankę (Dominika Kachlik) i byłą żonę Mostowiaka. Dojdzie do strzelaniny i tragedii. 

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze