M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Franka odda życie za Pawła? Ochroni go własnym ciałem przed strzałem kochanka Lilki! Zduński wpadnie w rozpacz – ZDJĘCIA, WIDEO

Franka w "M jak miłość" odda za Pawła (Rafał Mroczek) życie! Nie dlatego, że tak się mówi, jak ktoś kogoś bardzo kocha - ona naprawdę to zrobi! W 1697 odcinku serialu Zduńska (Dominika Kachlik) rzuci się i zasłoni własnym ciałem ukochanego męża przez kulą z pistoletu! Te dramatyczne sceny rozegrają się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) podczas ataku wściekłego i uzbrojonego Ethana (Pawła Roman) na Lilkę (Monika Mielnicka). Franka wprawdzie zostanie uwięziona, ale ucieknie i ściągnie pomoc. Czy kochająca Pawła na zabój góralka w 1697 odcinku "M jak miłość" odda życie z miłości? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że Franka umrze w 1697 odcinku "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Ostatnie "Kulisy M jak miłość" potwierdzają dramatyczny rozwój wydarzeń - na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ widzimy, jak Franka w ułamku sekundy podejmuje decyzję, aby osłonić Pawła własnym ciałem! Wszystko rozegra się w bistro Kingi, do którego wpadnie Ethan z bronią palną oraz kolegą pomocnikiem Maksem. Czy Franka zginie na naszych oczach z miłości do Pawła?

"M jak miłość": Franka ucieknie aby oddać życie za Pawła!

Franka na początku w 1697 odcinku "M jak miłość" zostanie związana i uwięziona przez bandytów na zapleczu. Sprytna Zduńska jednak ucieknie wezwać pomoc. Dzięki temu za moment do bistro wkroczy Paweł, a Ethan odda w jego kierunku strzał! Franka bez zastanowienia rzuci się na ukochanego męża i osłoni go przed kulą, w wyniku czego padnie ranna bez tchu. Wiele wskazuje na to, że Zduńska odda za Pawła życie!

- Franka widzi, że Paweł chce wykonać ten krok i ona tak naprawdę nie wiem, co on chce zrobić - tłumaczy Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". - Ta decyzja zostaje podjęta w ułamku sekundy - dodaje gwiazda.

- Kiedy pada ten strzał to sekunda jest jak godzina - zdradza Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość". - W tek sekundzie przelatuje całe życie, wszystkie chwile związane emocjonalnie z Franką...    

Franka zginie na miejscu w "M jak miłość"?

My widzimy w "Kulisach M jak miłość" jak Franka traci przytomność, zalewa się krwią, a zrozpaczony Paweł próbuje ją ocucić. Czy Franka przeżyje śmiertelny postrzał z broni, oddany przez bandytę Ethana? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1695: W rodzinie Kingi i Piotrka zabraknie ich córek! Misiek przekaże, co stało się z bliźniaczkami – ZDJĘCIA

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze