M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Franka związana i zakneblowana będzie walczyć o swoje życie, ale zdarzy się cud - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-20 10:21

W 1697 odcinku "M jak miłość" Franka zostanie związana, zakneblowana i uwięziona! Zduńska w ogóle nie spodziewa się ataku, a już na pewno nie w dotychczas bezpiecznym i przytulnym bistro. Franka nie zasłużyła sobie na pomiatanie nią, potraktowanie jak przedmiot, a jednak okrutni bandyci zrobią z nią straszliwą rzecz! W 1697 odcinku "M jak miłość" Zduńska będzie bezradnie leżeć na podłodze w zapleczu knajpki, ale stanie się cud. Niestety to nie oznacza, że góralka wyjdzie z afery cało.

"M jak miłość" odcinek 1697 Franka postrzelona w bistro - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nadchodzące wydarzenia w 1697 odcinku "M jak miłość" Franka zapamięta na zawsze... Żona Pawła (Rafał Mroczek) zostanie wkręcona w aferę kryminalną Lilki (Monika Mielnicka), która od jakiegoś czasu nie daje sobie rady z nękaniem Ethana (Paweł Roman), który z pomocą wspólnika Maksa, odnajdzie ją w Warszawie i będzie chciał dopaść w bistro. Tak się stanie, ale największy dramat pojawi się w momencie, w którym wyjdzie na jaw, że Amerykanin zniszczy wszystko, co stoi mu na drodze, by dorwać Lilkę. Niestety tą przeszkodą okaże się Franka. 

- Ta sytuacja z perspektywy Franki jest trochę historią o tym, jak się znaleźć w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Franka widzi, że coś jest nie tak i tutaj właśnie włącza się taki instynkt Franki, która w takich sytuacjach zawsze chce pomóc - komentuje Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". 

Franka stanie w obronie Lilki i zapłaci za to najwyższą cenę w 1697 odcinku "M jak miłość"

Góralka nie zostawi Lilki bez pomocy, tym bardziej, że była żona Mateusza (Krystian Domagała) wpadnie do knajpki po pomoc, gdyż zorientuje się, że jest śledzona. Kiedy góralka spróbuje rozejrzeć się po bistro, czy nikt się nie kręci, Maks z zaskoczenia ją zaatakuje, popchnie i przewróci. 

- (...) Franka jest wojowniczką i w momencie, w którym jest taka bezsilna to oczywiście, jest na pewno strach, ciężko tutaj mówić, że ona ma jakiś plan, po prostu musi przetrwać - opowiada Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość", a jej bohaterkę czekają trudne przeżycia. Zduńska zostanie związana i zakneblowana w zapleczu bistro, w czasie kiedy Ethan i Maks będą rozprawiać się z Lilką i przymuszać ją do powrotu do Kandy. 

Po wielu próbach, Franka zdoła zedrzeć taśmę z nóg i ust, wyskoczyć przez okno w zapleczu bistro i uwolnić się. Pobiegnie prosto do mieszkającego obok Mateusza i krzyknie, by natychmiast dzwonił na policję. Zaalarmuje też Pawła, a potem akcja w 1697 odcinku "M jak miłość" potoczy się bardzo szybko. Mostowiak pokona Maksa, ale Ethan sięgnie za broń i wyceluje w Zduńskiego, Franka niewiele myśląc, osłoni męża własnym ciałem i zostanie postrzelona!

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze