M jak miłość

Fani M jak miłość po raz pierwszy stanęli w obronie Lilki! Nikt nie zasługuje na śmierć

Kiedy Lilka w "M jak miłość" zdradziła Mateusza (Krystian Domagała) w z milionerem Ethanem (Paweł Roman) stała się obiektem nienawiści wszystkich fanów. Nic dziwnego - podczas, gdy my patrzyliśmy, jak zrozpaczony młody Mostowiak rozważa czy wskoczyć do rzeki w Grabinie, jego żona już odlatywała z kochankiem do Paryża. Skończyło się to tragicznie, głównie dla Lilki (Monika Mielnicka), bo kochaś okazał się brutalem, niczym jej tatuś Banach (January Brunov). W 1697 odcinku "M jak miłość" Ethan wróci z kolegą oraz bronią palną, aby przemocą odebrać byłą żonę Mateusza i jeżeli ona przeżyje to tylko, dzięki zdradzonemu Mostowiakowi! Aż w końcu fanom sagi rodu Mostowiaków zrobiło się żal Lilki - sprawdź, opinie i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Fani stają w obronie Lilki! Nie zasługuje na śmierć - ZDJĘCIA

Lilka w "M jak miłość", choć jest bardzo młodą bohaterką, przeżyła już wielkie wzloty i upadki. Dziewczyna dręczona w domu przez ojca Banacha, który był pijakiem i brutalem, miała szczęście, bo zakochał się w niej Mateusz. Młodzieńcza miłość tych dwojga budziła sympatię fanów, choć od początku pojawiały się obawy, że nic z tego nie będzie. Ci, którzy nie dowierzali w szczere uczucia Lilki mieli sporo racji, bo podczas pierwszej okazji żonka zniknęła z bogatym kochankiem, a Mostowiak został potężnie skrzywdzony. Czy kara, jaką szykują niewiernej Lilce scenarzyści serialu nie wydaje się jednak za wysoka?

Jak pamiętamy, pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" Lilka wróciła do Grabiny "z podkulonym ogonem", a Ethan nie dał jej spokoju. Kiedy kochanka uciekłą zaczął dopominać się o ukradzione przez nią pieniądze, a ponieważ panna nie reaguje na jego sms-y, milioner zjawi się osobiście. Jako argumenty Ethan będzie miał kolegę Maksa oraz broń, którą zastraszy całe bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! W efekcie tej dramatycznej akcji Franka (Dominika Kachlik) o mało nie straci życia i właśnie Mateusz ostatecznie przepędzi Ethana, ratując Lilce życie.

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u, czy Lilce należy się kara, bo "sama prosiła się o kłopoty", fani po raz pierwszy od zdrady żony Mateusza stanęłi w jej obronie!

- Myślę, że poniosła już wystarczającą karę rozwalając sobie życie. Nie zasłużyła sobie na przemoc, ani fizyczną ani psychiczną. Wg mnie w tej chwili Lilka potrzebuje pomocy i wsparcia!

- NIE NIGDY, NIKT NIE ZASŁUŻYŁ BY SIĘ ZNĘCAĆ Nad Nim !!!

- Kara za co? Każdy zasługuje na szacunek, a błędy rzecz ludzka...nikt nie ma na czole napisane, że nie warto....

- Nie zasłużyła na chore wybryki kochanka!!!

Oczywiście pojawiły się też niezmiennie opinie wiernych widzów "M jak miłość", w których nie ma litości dla dziewczyny, która tak bardzo skrzywdziła młodego Mostowiaka.  

- Sama sobie jest winna, ale każdy popełnia błędy. No cóż, za błędy się płaci

- Gdyby nie zostawiła Mateusza i nie wyjechała, to sytuacja by się nie wydarzyła...

- Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, mimo wszystko...

A jak Wy uważacie? Lilka powinna zapłacić najwyższą karę za zdradę Mateusza, czy już wystarczy? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1694: Kochanek Lilki znów ją podejdzie. Tylko Anecie powie, co wie o psycholu Ethanie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Sonda
Czy Lilka w "M jak miłość" powinna zginąć straszną śmiercią, za to jak skrzywdziła Mateusza?
Najnowsze