M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Przemiana Argasińskiego nie potrwa długo! Znajdzie sojuszniczkę i pozbędzie się Łukasza

2022-12-27 8:50

W 1696 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 2.01.2023 o 20.55 w TVP2) wróci dawny Argasiński (Karol Strasburger), który znów zaśmieje się wszystkim w twarz! Wspaniała przemiana Jerzego, w czasie której starał się pomóc śmiertelnie choremu Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) i jego narzeczonej Kasi (Paulina Lasota) wcale nie potrwa długo, bo ordynator znów przystąpi do ataku! W 1696 odcinku „M jak miłość” nie dość, że Karski nie dostanie się na leczenie do przyjaciela ordynatora, to jeszcze Argasiński ostatecznie postanowi załatwić Łukasza (Jakub Józefowicz), któremu nigdy nie pozwoli być z Patrycją (Alżbeta Lenska)! A znajdzie ku temu ważnego sojusznika!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku „M jak miłość” wspaniała zmiana Argasińskiego okaże się jednym wielkim blefem, aby uśpić czujność wszystkich! Po odejściu Patrycji do Łukasza i uratowaniu jego życia przez Wojciechowskiego wydawało się, że Jerzy w końcu da im spokój i pozwoli być razem. Argasiński przestał ich nachodzić w leśniczówce, a nawet stał się milszy dla lekarzy z kliniki. Ordynator w końcu docenił Olka (Maurycy Popiel), któremu powierzył swoje stanowisko, dogadał się z Anetą (Ilona Janyst), a także wspierał Kasię w trudnych chwilach. Nie dość, że Argasiński odciążył Stawską w szpitalu, to jeszcze za jej plecami zgłosił ciężko chorego Karskiego do eksperymentalnej terapii u swojego przyjaciela, która stała się jedyną szansą na przeżycie Jakuba, ale w 1696 odcinku „M jak miłość” to wszystko okaże się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe!

W 1696 odcinku „M jak miłość” wyniki Jakuba będą tak złe, że nie dostanie się on na eksperymentalną terapię do przyjaciela Argasińskiego, mimo zapewnień ordynatora. Karski będzie powoli umierał w szpitalu, a w tym czasie Jerzy znów będzie knuł, ale tym razem w sprawie Patrycji i Łukasza, którym także mimo obietnic, nie pozwoli być razem! Przypomnijmy, że Argasiński zarzekał się, że po uratowaniu mu życia przez Wojciechowskiego, da im wreszcie spokój i zniknie z ich życia, co faktycznie zrobił, ale jedynie na chwilę po to, aby móc ponownie niespodziewanie zaatakować ze zdwojoną siłą! W 1696 odcinku „M jak miłość” Jerzy uknuje podły plan, który będzie miał na celu ostateczne pozbycie się Łukasza, a w jego realizacji pomoże mu nowa sojuszniczka, oddana mu niczym Bogna (Katarzyna Skolimowska)!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Argasiński ponownie spotka się z Ewą (Anna Kerth), nową wspólniczką przychodni Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) Rogowskich. Kalinowska będzie mu dozgonnie wdzięczna za polecenie placówki w Lipnicy, której częściowe przejecie bardzo jej się opłaciło i postanowi należycie odpłacić się ordynatorowi. W 1696 odcinku „M jak miłość” Ewa zaoferuje Jerzemu pomoc w odsunięciu Łukasza od Patrycji i będzie miała już na to nawet swój pomysł. W końcu Wojciechowski już na samym początku ostro jej podpadł, przez co bacznie przyglądała się jego pracy i nie hamowała się przed uszczypliwymi komentarzami. Aż strach pomyśleć, co wspólnie wymyślą Argasiński i Kalinowska, ale z pewnością Wojciechowski znów nie będzie bezpieczny…

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze