M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Patrycja i Łukasz rozdzieleni! Argasiński zadziała z ukrycia, by odzyskać żonę

2022-12-12 20:40

To już pewne! W 1696 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) ruszy do ataku, by rozbić związek Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Cwany Jerzy na jakiś czas dał spokój byłej żonie i Wojciechowskiemu, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Z ukrycia tworzy plan, by rozbić parę i nie dopuścić do szczęścia Patrycji. W 1696 odcinku "M jak miłość" wykorzysta swojego szpiega do rozpoczęcia działań, by wkrótce odzyskać żonę, a Łukaszowi pokazać, gdzie jego miejsce. Przemyślany atak położy kres tej relacji?

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Argasiński ma swój plan, a akcja rozpocznie się w 1696 odcinku "M jak miłość". Jerzy na dość długo wycofał się z życia żony, na rozprawie rozwodowej pokazał się jako skruszony i uległy, ale nie ma co się łudzić, że darował sobie gierki na zawsze. Wiadomo już, że łączy go bliska więź z Ewą (Anna Kerth), która wprowadza swoje rządy w przychodni Rogowskiego (Robert Moskwa). Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) od początku zauważyli, że polityka zarządzania Ewy jest mało życzliwa i ostra, a kobieta wprowadza zamieszanie w placówce. Od początku bacznie obserwuje Łukasza i mocno interesuje się jego pracą. Nic dziwnego, skoro to Argasiński trzyma nas wszystkim piecze i każe Ewie śledzić poczynania Wojciechowskiego, by potem móc wykorzystać to przeciwko niemu.

Argasiński ruszy do ataku rozdzielenia Łukasza i Patrycji w 1696 odcinku "M jak miłość"

W 1696 odcinku "M jak miłość" Argasiński i Ewa udadzą się na prywatne spotkanie, podczas którego doktor usłyszy zaskakującą propozycję. Nie jest nowością, że doktor Kalinowska lubi knuć, więc sama zaproponuje Jerzemu, że może mu pomóc w rozdzieleniu Patrycji i Łukasza. Od rozwodu para żyje spokojnie, opiekuje się synkiem Jasiem (Aleksander Cacko) i układa sobie życie w Grabinie. Wojciechowski pracuje w Lipnicy, a Argasińska stara się wrócić do zawodu prawiczki, którego nie wykonywała od lat, bo żyła pod kloszem luksusowego życia z Jerzym. 

Już w 1696 odcinku "M jak miłość" widzowie dowiedzą się, czy Jerzy faktycznie przyjmie propozycję Ewy i wejdzie w nią w poważną zmowę przeciwko byłej żonie. Znając Argasińskiego, nie odpuści sobie takiej okazji do namieszania w życiu rywala. Od początku nie mógł znieść Łukasza, nasyłał na niego bandytów, a Patrycję zamykał w domu. Możliwe, że czasy terroru wrócą, a zakochani muszą się mieć na baczności. 

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze