M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Aneta pożałuje, że wpuściła Lilkę do swojego domu! Narazi życie syna Chodakowskich - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-26 20:35

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zrozumie jak wielki błąd popełniła zatrudniając Lilkę jako opiekunkę swojego syna Boryska. Zastraszana przez byłego kochanka Lilka ściągnie niebezpieczeństwo nie tylko na samą siebie, ale także na Chodakowskich i ich dziecko. Koszmar zacznie się kiedy w 1696 odcinku "M jak miłość" niebezpieczny Ethan (Paweł Roman) namierzy Lilkę z synem Anety i Olka (Maurycy Popiel). Znów zacznie jej grozić, a dla Anety stanie się jasne jak niania Boryska wciągnęła ich w swoje problemy. Chodakowską ogarnie lęk, że przez Lilkę coś się stanie całej rodzinie. Tragedia będzie nieunikniona! Zobacz WIDEO z tych scen z 1696 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 1696 odcinku "M jak miłość" padnie na Lilkę gdy zorientuje się, że obserwuje ją jakiś podejrzany mężczyzna. Rozpozna w nim wspólnika Ethana? Okrutny, wyrachowany kochanek Lilki przyjedzie do Polski z zaufanym człowiekiem Maksem i bez większego trudu odnajdzie ją u Chodakowskich. Dowie się, że "ukochana", która tak wiele o nim wie, która tak bardzo może mu zaszkodzić, teraz pracuje jako niania.

Lilka w 1696 odcinku "M jak miłość" śledzona przez bandytę Ethana!

Nasłany przez Ethana bandyta w 1696 odcinku "M jak miłość" będzie śledził każdy krok Lilki, towarzyszył jej podczas spacerów z Borysem i czekał na dogodny moment do ataku. Tymczasem kochanek Lilki wyśle jej kolejne wiadomości z groźbami, żeby nie ośmieliła się donieść na niego policji. - Ethan jest bezwzględny, wyrachowany. Maks jest jego partnerem "biznesowym". Częścią tego "biznesu" jest Lilka i te informacje, które wywozi wracając do Polski - zapowiedział Paweł Roman w "Kulisach serialu M jak miłość".

Groźby Ethana sprawią, że Lilka w 1696 odcinku "M jak miłość" będzie na skraju wytrzymałości psychicznej. Świadoma tego, jak niebezpieczny, nieobliczalny jest człowiek, dla którego porzuciła Mateusza (Krystian Domagała). Jedyną bronią Lilki będzie wiedza o tym, co Ethan ma na sumieniu. Właśnie tego wdowiec milioner będzie obawiał najbardziej. - Ethan bardzo boi się, że Lilka może go w jakiś sposób ukarać. Okazał się tyranem. Na pewno nie takim człowiekiem, za którego się podawał - powiedziała tajemniczo Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Aneta w 1696 odcinku "M jak miłość" pomoże Lilce uwolnić się od Ethana?

Zachowanie Lilki w 1696 odcinku "M jak miłość" przerazi Anetę, która pożałuje, że zatrudniła ją jako nianię Boryska. Z jednej strony Chodakowska będzie chciała ratować Lilkę przed kochankiem potworem, z drugiej będzie musiała chronić swoją rodzinę. -  Lilka jest zdezorientowana, a Aneta chce jej pomóc trochę dlatego, że zwyczajnie jej współczuje. Ale też trochę dlatego, że sama czuje, że niestety wdepnęła, ponieważ Lilka jest opiekunką Borysa. Jest to bardzo niebezpieczna dla wszystkich sytuacja - ujawniła Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość".

Lilka w 1696 odcinku "M jak miłość" zaszantażuje Ethana, że wyda go policji

Ostatecznie w 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta podpuści Lilkę, żeby pokonała Ethana jego własną bronią. Nieświadoma tego, że może się to tragicznie skończyć dla wszystkich, także dla jej rodziny. - Skoro on ci grozi, to ty zrób to samo - przekona nianię swojego synka. Niestety szantaż Lilki wywoła gwałtowną reakcję Ethana, który nie będzie miał już żadnej litości ani dla niej, ani dla każdego, kto stanie mu na drodze.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany