M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Afera w Gródku wstępem do rozwodu Izy i Marcina? Chodakowska już wybrała - ZDJĘCIA

2022-12-18 21:14

Iza w 1696 odcinku „M jak miłość” przejdzie samą siebie. Nieźle zabawi się z dziennikarzem Radkiem (Philippe Tłokiński), a na dzikich tańcach w redakcji „Głosu Gródka” przyłapie ich zaszokowany Marcin (Mikołaj Rozerski). Chodakowska cały czas wykręca się od spędzania czasu z rodziną, bo podobno ma tyle pracy, że ledwo się wyrabia. Szkoda tylko, że widok, który zastanie Marcin w Gródku, nijak ma się do tego, co na co dzień mówi żona. Chodakowscy ostro pokłócą się w siedzibie redakcji w 1696 odcinku „M jak miłość”, a potem dojdzie do poważnej rozmowy z dziećmi. Afera w Gródku stanie się wstępem do nadchodzącego rozwodu małżeństwa? Jeszcze niedawno byli w separacji, a teraz znów zrobi się poważnie.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin popadną w poważny kryzys małżeński. Jeszcze nie tak dawno byli w separacji, prawie doszło do rozwodu, ale przepracowali problem zazdrości detektywa na terapii i dało im się posklejać związek. Dobre relacje zepsuły się, kiedy Iza podjęła pracę na stanowisku redaktor naczelnej „Głosu Gródka”, w tygodniu spędza tam cały swój czas, a dla rodziny zostaje weekend, a i tak nie zawsze. Marcinowi nie podoba się, że żona zbliżyła się z Radkiem, dziennikarzem z USA, który stał się jej asystentem, ale też kimś bliskim prywatnie. Wiadomo już, że w 1696 odcinku „M jak miłość” Chodakowski zrobi Izie mało udaną niespodziankę, bo pojedzie do redakcji, a na miejscu zastanie żonę w objęciach Radka, pląsających po parkiecie w siedzibie gazety. 

- To się nazywa ciężka praca, wow - rzuci od progu zniesmaczony Marcin. Od razu da do zrozumienia żonie, że nie wierzy już w jej zapewnienia, że tak niby ciężko na co dzień pracuje z Radkiem.

W 1696 odcinku „M jak miłość” dojdzie do afery Izy i Marcina w Gródku. Rozstaną się?

Marcin straci cierpliwość i w 1696 odcinku „M jak miłość” jasno oznajmi żonie, że nie może dłużej tak żyć, na odległość, ledwo się widząc i jeszcze tolerować tak bliskie relacje z kolegą z pracy. - Na co potrzebujesz więcej czasu? Na co potrzebujesz więcej czasu, żeby ćwiczyć układy taneczne z Radkiem? - zapyta się wzburzony detektyw, a Izie zrzednie mina. 

Jeszcze tego samego dnia w „M jak miłość” Chodakowscy porozmawiają z dziećmi, a miny będą nietęgie. - Jutro rano musimy wyjechać, ty zrobisz, co będziesz chciała - oznajmi Marcin. 

- Mama nie może zostawić redakcji i pracowników - oznajmi Iza do Szymka (Staś Szczypiński) i Maji (Laura Jankowska). - A nas możesz zostawić, mamo? - zapyta smutno chłopczyk.

Póki co nie jest jeszcze pewne, czy do rozwodu Chodakowskich faktycznie dojdzie, ale wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja się nie załagodzi. Mało tego, widzów czeka przykra niespodzianka, bo już w kolejnych odcinkach „M jak miłość”, Iza przekroczy granicę i da się pocałować Radkowi! 

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze