M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Nowy biznes Aleksandry i Iwony! Zrobią konkurencję dla bistro Kingi – ZDJĘCIA

2022-11-25 10:58

W 1693 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.55 w TVP2) Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Iwona (Hanna Śleszyńska) zostaną wspólniczkami i otworzą wspólny interes! Chodakowska i Kryńska wynajmą lokal po dawnym barze Otara (David Gamtsemlidze), który upadł z problemów finansowych Gruzina, ale w 1693 odcinku „M jak miłość” znów wróci do niego życie! Aleksandra i Iwona rozkręcą w nim nowy biznes, ale przez to staną się główną konkurencją dla „Naszego Zielonego Sadu”, z którego wyniosą jeden cenny przepis! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku „M jak miłość” Aleksandra i Iwona postanowią znaleźć sobie nowe zajęcie i otworzyć wspólny interes! To z pewnością na nowo scali ich przyjaźń, która w ostatnim czasie została wystawiona na poważną próbę za sprawą Janka Wójcika (Wojciech Kalarus). Przypomnijmy, że były kochanek Aleksandry odseparował ją od rodziny i przyjaciół, a następnie wciągnął w szpony niebezpiecznej sekty i tylko dzięki czujności Iwony i pomocy Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) udało się ją stamtąd wyciągnąć i załatwić sekciarza raz na zawsze. Wówczas Chodakowska i Kryńska znów zostały najlepszymi przyjaciółkami, a w 1693 odcinku „M jak miłość” staną się nawet wspólniczkami!

W 1693 odcinku „M jak miłość” Aleksandra i Iwona jeszcze bardziej wkręcą się w temat makaroników, które tak bardzo zasmakowały im w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Do tego stopnia, że seniorki postanowiły poszukać przepisu na słodkie ciasteczka i przygotowywać je własnoręcznie, ale w 1693 odcinku „M jak miłość” dojdą do wniosku, że warto byłoby to robić na większą skalę i w jednej chwili wpadną na pomysł nowego biznesu! Chodakowska i Kryńska postanowią otworzyć wspólny interes, mini cukiernię, w której sprzedawałby właśnie ręcznie przygotowywane makaroniki, drobne słodkości do kawy, a wybiorą sobie do tego nie byle jakie miejsce, bo staną się główną konkurencją dla Zduńskiej, w której bistro odnalazły swój pomysł na biznes!

W 1693 odcinku „M jak miłość” Chodakowska i Kryńska wynajmą lokal po dawnej restauracji Otara, która upadła z tak poważnych problemów finansowych Gruzina, że nie był go w stanie z nich uratować nawet Piotrek (Marcin Mroczek). Ojciec Kati (Joanna Jarmołowicz) musiał zamknąć ukochany interes, ale na szczęście nie został całkowicie na lodzie, gdyż na jego losem zlitowała się Kinga, która przyjęła go do „Naszego Zielonego Sadu”, gdzie ponownie mógł serwować gruzińskie potrawy. Jednak w 1693 odcinku „M jak miłość” w dawnym barze Otara znów zatętni życie, za sprawą słodkiego biznesu Aleksandry i Iwony, którego Gruzin będzie czujnym okiem będzie doglądał zza okien. Czy nowy interes Chodakowskiej i Kryńskiej okaże się strzałem w 10? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Aneta odmówi Olkowi seksu! Bolesny finał igraszek Chodakowskiego w łóżku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze