M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Werner ożeni się z tancerką Laurą! Kamil nie pozwoli mu się wycofać – ZDJĘCIA

2022-12-10 20:27

W 1692 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.55 w TVP2) Werner (Jacek Kopczyński) spędzi namiętną noc z tancerką Laurą (Katarzyna Dmoch) w siedlisku Magdy (Anna Mucha), jednak niewiele będzie z niej pamiętał. Adaś wypije za dużo alkoholu, przez co nie będzie wiedział ani co robił ani co obiecywał swojej ukochanej, ale ona szybko mu wszystko przypomni. W 1692 odcinku "M jak miłość" Laura powie mu, że poprzedniej nocy się zaręczyli i zacznie wypytywać go o datę ślubu. Spanikowany Werner natychmiast ucieknie i zacznie błagać Kamila (Marcin Bosak) o pomoc, ale Gryc nie da mu się już wycofać! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Werner obudzi się w siedlisku w objęciach Laury. Niestety, Adaś będzie miał takiego kaca, że zupełnie nie będzie pamiętał, co zdarzyło się poprzedniej nocy. Nie dość, że prawnik nie będzie wiedział, co obiecywał swojej ukochanej, to jeszcze nawet nie będzie pewny, czy w ogóle uprawiali seks, ale tancerka szybko odświeży mu pamięć. W 1692 odcinku "M jak miłość" Laura przypomni Adasiowi, że zeszłej nocy się jej oświadczył, a ona zgodziła się zostać jego żoną i już nie może doczekać się ich ślubu. Zabsorbowana tancerka już zacznie wypytywać prawnika o termin uroczystości, ale Wernera na samą myśl o ożenku przejdą ciarki! Adaś będzie tak sparaliżowany strachem, że postanowi uciec z łóżka Laury i poszukać pomocy u Kamila i Anity (Melania Grzesiewicz)!

W 1692 odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil będą przekonani, że Adaś po raz kolejny będzie chciał pochwalić się im udanym podbojem miłosnym, ale to co usłyszą zaskoczy nawet ich! Spanikowany Werner przyzna się przyjaciołom, że pod wpływem alkoholu oświadczył Laurze, ale kompletnie nic z tego nie pamięta, co aż rozbawi ich do łez!

- O witamy. No, sukces? To opowiadaj! - zacznie Kamil.

- Ja popełniłem straszny błąd - przyzna Adaś.

- O nie, to nie opowiadaj - uzna Gryc.

- Nie, nie o to chodzi. Noc była super, chociaż ja niewiele pamiętam. Nie, Laura jest bardzo fajna, tak tylko, że ja jej się oświadczyłem - zdradzi Werner, czym wywoła rozbawienie na ich twarzach.

- O nie, nie. To nawet ty nie jesteś tak szalony - skwituje.

Jednak w 1692 odcinku "M jak miłość" Wernerowi wcale nie będzie do śmiechu, gdyż wcale nie będzie mu się śpieszyło do ożenku z kobietą, której na dobrą sprawę w ogóle nie zna! Tym bardziej, że Laura weźmie wszystko na poważnie i już zacznie go wypytywać o termin ślubu!

- Nie, proszę cię, przestań. Ona bierze to całkiem serio. Zapytała, kiedy ślub - zrelacjonuje Adaś.

- No widocznie to jest porządna dziewczyna - skomentuje jeszcze bardziej rozbawiony Kamil.

- Nie żartuj, proszę. Ty lepiej poradź, co ja mam robić. Ja nic nie pamiętam - poprosi.

Wtedy w 1692 odcinku "M jak miłość" Kamil uświadomi Adasia, że już nie ma wyjścia i po prostu musi ożenić się z Laurą. Wspólnie z Anitą dadzą mu jasno do zrozumienia, że skoro już się oświadczył, to nie może się teraz wycofać, co już zupełnie załamie Wernera...

- No, ale alkohol to nie jest okoliczność łagodząca. Ty jako prawnik doskonale o tym wiesz przecież. Jak się powiedziało a... - przypomni mu.

- To trzeba powiedzieć b - wtrąci Anita.

- Także nie ma wyjścia. Musisz się ożenić - zakończy temat Gryc.

Jednak jeszcze w 1692 odcinku "M jak miłość" Werner dowie się, że wcale nie musi się żenić, gdyż padł jedynie ofiarą żartu Laury. Tancerka przyzna Adasiowi, że wcale jej się nie oświadczył, a ona wszystko zmyśliła, ale je podstęp tak zaintryguje prawnika, że sam już na poważnie zacznie nawet myśleć o ślubie z Laurą!

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Najnowsze