M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Andrzej wyśmieje nowy biznes Magdy. Da pieniądze na siedlisko, ale szybko zrozumie, że to był błąd – ZDJĘCIA

2022-12-11 22:24

W 1692 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.55 w TVP2) ponowne otwarcie siedliska w Grabinie dla gości wcale nie okaże się strzałem w 10. Magda (Anna Mucha) nie będzie miała zbyt wielu rezerwacji, co nie ujdzie uwadze Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1692 odcinku "M jak miłość" Budzyński sam weźmie klucze od jednego z wolnych pokoi i wytknie żonie, że jej nowy biznes jest raczej niewypałem. Wówczas sam zacznie żałować, że poparł pomysł Magdy i jeszcze dał na niego pieniądze. Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" siedlisko w Grabinie ponownie otworzy się dla gości, ale wcale nie będzie tętnić życiem tak jak za czasów Uli (Iga Krefft) i zmarłej Marzenki (Olga Szomańska). W pensjonacie nie będzie zbyt wielu rezerwacji, a większość klientów będą stanowić przyjaciele Magdy, którzy zostaną na noc tuż po hucznej imprezie z okazji otwarcia. Klucze do pokoju otrzymają Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Anita (Melania Grzesiewicz) z Kamilem (Marcin Bosak) i Polą (Hania Nowosielska), Werner (Jacek Kopczyński) z partnerką Laurą (Katarzyna Dmoch), a nawet w 1692 odcinku "M jak miłość" znajdzie się miejsce dla Andrzeja, który także postanowi zostać na noc w siedlisku.

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda nawet nie będzie świadoma, że Andrzej również zdecydował się przenocować w siedlisku, ale po jego ostatnich problemach z alkoholem uzna, że może to nawet lepiej. Jednak Budzyński zapewni żonę, że już nie pije, a został w siedlisku, gdyż i tak nie było zbytniego obłożenia w siedlisku.

- Nie wiedziałam, że zostałeś na noc. Sporo wczoraj wypiłeś, więc nic dziwnego, że... - zacznie Magda, ale Andrzej wejdzie jej w słowo.

- Ale ja już nie pije alkoholu. Wziąłem klucz z szafki i spałem w wolnym pokoju. Chyba nie masz teraz zbyt wielu rezerwacji - zauważy w 1692 odcinku "M jak miłość".

Oczywiście, Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" potraktuje słowa Andrzeja jako kpinę, ale zapewni go, że siedlisko świetnie sobie radzi i szybko nadrobi aktualny brak klientów. Jednak Budzyński nie będzie tego taki pewien, szczególnie, że sezon letni nie będzie trwał wiecznie, w związku z czym pojawią się u niego poważne wątpliwości co do przyszłości siedliska, aczkolwiek Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie wolała skupić się na tym, co tu i teraz skutecznie wybijając go z rytmu!

- Teraz nie mam, ale w przyszłym tygodniu przyjeżdżają 2 rodziny, więc będzie dobrze - uświadomi go.

- Super, ale sezon jest krótki. Co zrobisz w październiku? - wytknie jej.

- Nie wiem co zrobię w październiku. W październiku będę wiedziała, co zrobię. Z resztą mam nadzieję, że do tego czasu uda nam się załatwić wszystkie formalności związane z rozwodem - powie stanowczo.

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany