M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Andrzej wyśmieje nowy biznes Magdy. Da pieniądze na siedlisko, ale szybko zrozumie, że to był błąd – ZDJĘCIA

2022-12-11 22:24

W 1692 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.55 w TVP2) ponowne otwarcie siedliska w Grabinie dla gości wcale nie okaże się strzałem w 10. Magda (Anna Mucha) nie będzie miała zbyt wielu rezerwacji, co nie ujdzie uwadze Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1692 odcinku "M jak miłość" Budzyński sam weźmie klucze od jednego z wolnych pokoi i wytknie żonie, że jej nowy biznes jest raczej niewypałem. Wówczas sam zacznie żałować, że poparł pomysł Magdy i jeszcze dał na niego pieniądze. Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" siedlisko w Grabinie ponownie otworzy się dla gości, ale wcale nie będzie tętnić życiem tak jak za czasów Uli (Iga Krefft) i zmarłej Marzenki (Olga Szomańska). W pensjonacie nie będzie zbyt wielu rezerwacji, a większość klientów będą stanowić przyjaciele Magdy, którzy zostaną na noc tuż po hucznej imprezie z okazji otwarcia. Klucze do pokoju otrzymają Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Anita (Melania Grzesiewicz) z Kamilem (Marcin Bosak) i Polą (Hania Nowosielska), Werner (Jacek Kopczyński) z partnerką Laurą (Katarzyna Dmoch), a nawet w 1692 odcinku "M jak miłość" znajdzie się miejsce dla Andrzeja, który także postanowi zostać na noc w siedlisku.

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda nawet nie będzie świadoma, że Andrzej również zdecydował się przenocować w siedlisku, ale po jego ostatnich problemach z alkoholem uzna, że może to nawet lepiej. Jednak Budzyński zapewni żonę, że już nie pije, a został w siedlisku, gdyż i tak nie było zbytniego obłożenia w siedlisku.

- Nie wiedziałam, że zostałeś na noc. Sporo wczoraj wypiłeś, więc nic dziwnego, że... - zacznie Magda, ale Andrzej wejdzie jej w słowo.

- Ale ja już nie pije alkoholu. Wziąłem klucz z szafki i spałem w wolnym pokoju. Chyba nie masz teraz zbyt wielu rezerwacji - zauważy w 1692 odcinku "M jak miłość".

Oczywiście, Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" potraktuje słowa Andrzeja jako kpinę, ale zapewni go, że siedlisko świetnie sobie radzi i szybko nadrobi aktualny brak klientów. Jednak Budzyński nie będzie tego taki pewien, szczególnie, że sezon letni nie będzie trwał wiecznie, w związku z czym pojawią się u niego poważne wątpliwości co do przyszłości siedliska, aczkolwiek Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie wolała skupić się na tym, co tu i teraz skutecznie wybijając go z rytmu!

- Teraz nie mam, ale w przyszłym tygodniu przyjeżdżają 2 rodziny, więc będzie dobrze - uświadomi go.

- Super, ale sezon jest krótki. Co zrobisz w październiku? - wytknie jej.

- Nie wiem co zrobię w październiku. W październiku będę wiedziała, co zrobię. Z resztą mam nadzieję, że do tego czasu uda nam się załatwić wszystkie formalności związane z rozwodem - powie stanowczo.

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Najnowsze