M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kisielowa z mężem przyłapana przez Piotrka na przebierankach! Wproszą się na imprezę Magdy, nikt ich nie powstrzyma - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-29 14:47

W 1691 odcinku "M jak miłość" Zofia Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zrealizuje szalony pomysł, żeby w siedlisku u Magdy (Anna Mucha) urządzić kicz party i wciągnie w to swojego męża, Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec). Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem Kisielowej, bo nikt nie uprzedzi seniorki, że zabawa będzie zwykłym przyjęciem w ogrodzie, a nie przebierankami. Zanim Kisielowa wprosi się do Magdy w 1691 odcinku "M jak miłość" Piotrek nakryje panią Zosię z mężem na gorącym uczynku. Przebierze siebie i Roberta w stroje do flamenco, żeby pokazać gościom, że nie brakuje jej fantazji. Nikt nie powstrzyma Kisielowej. Mamy już te SCENY WIDEO z 1691 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza Magdy w 1691 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła się obyć bez Zofii Kisielowej! Sołtys Grabiny uczestniczy w każdym ważnym wydarzeniu wsi i nikt nie ma dość odwagi, by wyprosić ją z miejsc, gdzie nie jest wcale mile widzianym gościem. Tak też będzie na przyjęciu w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu. Już od kilku dni Kisielowa ma w planach, żeby wyprawić tam kicz-party i dzięki temu rozruszać trochę pogrążoną w smutku Budzyńską. Tyle tylko, że Magda za nic w świecie nie będzie chciała imprezy z przebierankami w siedlisku.

Niestety w 1691 odcinku "M jak miłość" wiadomość o zmianie koncepcji przyjęcia nie dotrze do Kisielowej i jej męża na czas. A Zosia wprowadzi w życie szalony pomysł jak stać się gwiazdą kicz-party u Magdy. - Nasze stroje będą korespondowały z występem artystycznym - przekona męża Roberta, a ich rozmowę w 1691 odcinku "M jak miłość" podsłucha Piotrek, który będzie miał z seniorów niezły ubaw.

Starania Kisielowej w 1691 odcinku "M jak miłość" nie pójdą na marne. Kiedy bez zaproszenia zjawi się z mężem w siedlisku Magdy, wywoła prawdziwa sensację swoim strojem. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z trudem powstrzyma wybuch śmiechu, delikatnie zasugeruje sąsiadce, że nie dostała wiadomości o odwołaniu kicz-party.

- Będzie efekt "wow", ale kosztowało nas to bardzo dużo pracy koncepcyjnej. No były też problemy... Koncepcja była taka, żeby każdy się przebrał. Wyszło jak wyszło! - zapowiedziała Małgorzata Rożniatowska w "Kulisach serialu M jak miłość". Tylko Żakowi w 1691 odcinku "M jak miłość" nieco mina zrzednie, że musi brać udział w szaleństwach Zosi i przez to wychodzi przy niej na błazna. - W ten sposób staliśmy jedyną parą, która zwraca na siebie uwagę i myślę, że to jest dobre. Będą o nas mówić, nie wiem czy dobrze... - ujawnił Krzysztof Tyniec w "Kulisach serialu".

Odwołanie kicz-party u siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" popsuje Kisielowej całą frajdę z zabawy. Poskarży się nawet Robertowi, że nie tak to wszystko miało wyglądać. - Co młodzi mają zero fantazji!

- Pokażemy im na czym polega prawdziwa zabawa - pocieszy żonę Żak, który w 1691 odcinku "M jak miłość" razem z Kisielową w strojach flamenco da pokaz tańca. Tym samym Kisielowa z mężem stanie się gwiazdą imprezy Magdy!

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
Najnowsze