M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kamil po stronie Andrzeja! Nie będzie adwokatem Magdy podczas rozwodu – ZDJĘCIA

2022-12-06 21:11

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wciąż nie wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek) zdrady i dziecka z Julią (Marta Chodorowska) i rozpocznie przygotowania do rozwodu. Budzyńska poprosi Kamila (Marcin Bosak), aby został jej adwokatem na rozprawie rozwodowej, czym postawi Gryca w bardzo niekomfortowej sytuacji, bo prawnik ciągle będzie miał nadzieję, że małżeństwo Budzińskich uda się jeszcze uratować. Po szybkim namyśle w 1691 odcinku "M jak miłość" Kamil stanie po stronie Andrzeja i nie zgodzi się reprezentować Magdy! Zapewni Budzyńskiego, że ma w nim swojego sojusznika, czego Andrzej nigdy mu nie zapomni! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" w Grabinie nastąpi ponowne otwarcie siedliska na gości, a tym samym Magda rozpocznie nowy etap w życiu, w którym nie będzie już miejsca dla Andrzeja! Budzyńska wciąż nie zrozumie i nie pogodzi się ze zdradą męża i ciążą jego kochanki, której nie będzie mu w stanie wybaczyć i postanowi się rozwieść, aby móc rozpocząć nowe życie z czystą kartą. Widok nieproszonego Andrzeja w siedlisku tylko upewni ją w swojej decyzji, dlatego niezwłocznie przystąpi do przygotowań i w 1691 odcinku "M jak miłość" poprosi Kamila, aby reprezentował ją w czasie rozprawy rozwodowej. Propozycja Budzyńskiej aż zwali prawnika z nóg, gdyż Magda postanowi go w bardzo niekomfortowej sytuacji, gdyż Kamil będzie największym zwolennikiem ratowania małżeństwa Budzyńskich!

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda nie pozna odpowiedzi na swoją prośbę, a o decyzji Kamila dowie się jedynie Andrzej, który uratuje Budzyńskiego przed żoną i sprawi, że będzie mógł wziąć udział w dalszej części imprezy w siedlisku. Andrzej będzie bardzo wdzięczny Kamilowi za wstawiennictwo, ale nawet przez myśl mu nie przejdzie, że Gryc na tym nie poprzestanie.

- Dzięki za interwencję. Magda na pewno by mnie wysłała do Warszawy – zacznie Budzyński.

- No patowa sytuacja. Jak pokazuje praktyka, a trochę się naoglądałem przez lata, no to ludzie rozstają się albo dlatego, że się przestają kochać, albo dlatego, że się zakochali w kimś innym – skwituje Gryc.

- A do czego zmierzasz? – spyta zaskoczony w 1691 odcinku "M jak miłość".

Wtedy w 1691 odcinku "M jak miłość" Kamil wyzna Andrzeja, że widzi jego starania o Magdę, przez co absolutnie nie zgodzi się reprezentować przyjaciółki w czasie ich rozprawy rozwodowej. Gryc zapewni Budzyńskiego, że ma w nim swojego sojusznika i obieca, że sam zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc mu odzyskać Magdę!

- Do tego, że kochasz Magdę. Co więcej, widzę, że kochasz ją bardziej niż kiedykolwiek, a Magda mimo tego, że nie jesteś jej obojętny chce rozwodu. Patowa sytuacja, musisz to przetrwać. Wyrzuci cię drzwiami, wróć oknem. I chce żebyś wiedział, że masz mnie po swojej stronie, że jak będę mógł jakoś pomóc w ratowaniu waszego małżeństwa, to możesz na mnie liczyć – zadeklaruje Kamil, czym w 1691 odcinku "M jak miłość" szalenie wzruszy Andrzeja, który nigdy mu tego nie zapomni.

- Dzięki bracie – uściska go.

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany