M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Operacja Franki. Paweł zrozumie, że to jedyna opcja na zajście żony w ciążę - ZDJĘCIA

2022-11-02 8:50

Franka (Dominika Kachlik) w 1688 odcinku "M jak miłość" wyląduje w szpitalu! Podda się operacji, o której już w poprzednich odcinkach serialu wspominała pani ginekolog. To nie jest tak, że kobieta nie może zająć w ciążę, ale przy jej chorobie endometriozy, jest jej o wiele ciężej w staraniach się o dziecko. Pawła (Rafał Mroczek) przerazi myśl, że ukocha żona musi poddać się zabiegowi, poleżeć w szpitalu i walczyć o ich przyszłość. Zduński nie zostawi jednak Franki i będzie z nią przez cały czas pobytu w szpitalu. Operacja przebiegnie pomyślnie?

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) podda się operacji, by móc urodzić w przyszłości dziecko. Góralka cierpi na endometriozę, więc jej starania o dziecko będą dużo trudniejsze, niż w przypadku innych kobiet, które nie borykają się z tą chorobą. Ona i Paweł jeszcze w 1682 odcinku "M jak miłość" usłyszeli, że Franka musi poddać się operacji, a pani ginekolog poinformowała parę, że nawet to nie da stuprocentowej gwarancji, że wkrótce pojawi się ich wyczekiwany syn lub córka. 

- W najnowszym USG widać na jajniku niewielką torbiel endometrialną. Żeby maksymalnie umożliwić pana żonie zajście w ciążę, musimy tę torbiel usunąć... - oznajmiła w 1683 odcinku "M jak miłość" pani ginekolog. - Operacja? A to konieczne? - dopytał Paweł i jak się niebawem okaże, operacja musi się odbyć, by ciąża była w ogóle możliwa. 

Franka w szpitalu w 1688 odcinku "M jak miłość" 

Wiadomo już, że Franka wyląduje w szpitalu, a w 1688 odcinku "M jak miłość" Paweł nie odstąpi jej na krok. Bardzo pragnie dziecka z żoną, chociaż zapewnia ją, że jeśli nie uda się mieć własnego dziecka, jego świat się nie skończy. Chyba większy problem będzie w góralce, bo od kiedy zobaczyła na żywo swojego syna Adama (Liam Culbreth), nie może przestać myśleć o dzieciach. Na szczęście zamieszanie z Martą (Natalia Sikora) i Karolem (Konrad Marszałek) się skończyło, a Zduńska obiecała nie wtrącać się więcej w życie Lewickich. Podjęła za to decyzję, że zrobi wszystko, by dać Pawłowi dziecko, by mogli przelać na nie swoją miłość i by tworzyli szczęśliwą rodzinę. Czy tak się właśnie stanie? Operacja to jedyna droga, by móc myśleć o ciąży, więc Franka mimo strachu i obaw, podda się zabiegowi i zawalczy o bycie mamą. 

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Najnowsze