M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Ostatnia rozmowa Uli i Mateusza. Już nigdy się nie zobaczą – ZDJĘCIA

W 1687 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatnią rozmowę Mateusza (Krystian Domagała) i Uli (Iga Krefft)! Siostra będzie spieszyła się z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Kalinką (Oliwia Kępka) na samolot do Australii, a brat będzie już myślami na morzu... Wiele wskazuje na to, że w 1687 odcinku "M jak miłość" Ula i Mateusz porozmawiają po raz ostatni na ekranie! Grający od dziecka role młodych Mostowiaków Iga Krefft i Krystian Domagała mają już inne, niż "M jak miłość" plany na dalszy rozwój kariery. Czy naprawdę już nigdy się nie zobaczą? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak żegnają się Ula i Mateusz. Można uznać, że będzie to zwykła rozmowa, jakby za chwilę mieli ją kontynuować. Ula spróbuje namówić brata, aby poleciał z nimi do ojca do Australii, ale on myślami będzie już zupełnie gdzie indziej. I wygląda na to,  że w 1687 odcinku "M jak miłość" ostatni raz zobaczymy młodych Mostowiaków razem na ekranie! 

Jak pisaliśmy TUTAJ - Ula zniknie z "M jak miłość", bo Krefft wspomina traumatyczne życie dziecka na planie serialu i równolegle rozwija swoją karierę muzyczną. Z kolei serialowy Mateusz, który gra syna Mostowiaków od 3. miesiąca życia nabrał apetytu na inne role. Czy w 1687 odcinku sagi rodu Mostowiaków po raz ostatni zobaczymy młode gwiazdy na ekranie? Co sobie powiedzą?

- Ty braciszku pamiętasz, że miałeś nas zawieźć na lotnisko? - zapyta Ula zmachanego porannym biegiem Mateusza w 1687 odcinku "M jak miłość". 

- Tak, zdążymy, na luzie...

- Od kiedy ty jesteś taki wyluzowany, hm? Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz wstawałeś rano na trening - zauważy Ula. - Może pojedziesz z nami jednak,  co? Tata by się ucieszył...

- Do Australii? Last minute? No pewnie - uśmiechnie się Mateusz. 

- Wiem, że czekasz na telefon z Hamburga i znowu uciekniesz na rok...

- Hej, siostra, co jest? - zatroszczy się Mateusz. 

- Liczę, że mi ten wyjazd trochę rozjaśni w głowie i że jakimś cudem zrozumiem, co chcę zrobić ze swoim życiem... Ale co będzie, jak wrócę tu za miesiąc i dalej będzie tak samo? - Ula zostawi jeszcze wszystkim w 1687 odcinku "M jak miłość" - być może fałszywą - nadzieję. Czy młodzi Mostowiakowie na zawsze "wyfruną z domu"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1689: Basia dowie się od Barbary, że nie jest wnuczką Lucjana! Nigdy nie wybaczy Marysi kłamstwa

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze