M jak miłość

Mateusz odejdzie z M jak miłość, żeby zagrać w innej produkcji? Krystian Domagała zrobił się przesądny i chce więcej

Mateusz zniknie z "M jak miłość, bo grający go Krystian Domagała ma już inne plany? Aktor, który gra w "M jak miłość" od 3. miesiąca życia nabrał apetytu na więcej i rozgląda się za innymi propozycjami. Okazuje się, że Domagała zrobił się przy tym przesądny... Czy Barbara (Teresa Lipowska) straci na zawsze ukochanego wnuka w "M jak miłość"? A może młody gwiazdor jeszcze zmieni zdanie i połączy różne projekty? Sprawdź co już wiemy!

M jak miłość. Mateusz odejdzie, bo Krystian Domagała ma już inne plany?

Mateusz w "M jak miłość" pojawia się na ekranie od 3. miesiąca życia grającego do Krystiana Domagały. Aktor spędził na planie sagi rodu Mostowiaków całe dorosłe życie i wygląda na to, że ma już trochę inny pomysł na siebie. Można się było tego spodziewać, bo z powodu matury młody gwiazdor zniknął na prawie rok z serialu. Po czym wrócił, ale natychmiast chce zaciągnąć się na jakikolwiek statek, aby być z dala od niewiernej Lilki (Monika Mielnicka)...

Mateusz z "M jak miłość" wyznał w "Pytaniu na śniadanie", że miał problemy w szkole z powodu swojej gry w serialu. Rówieśnicy nie do końca rozumieli, dlaczego Krystian raptem jest gwiazdą, a oni wiodą normalne, przeciętne życie.

Jak chodziłem do szkoły, to bałem się, jak ludzie odbierają mnie na wizji. W moim przypadku często było wykrzykiwane "M jak miłość", a później jeszcze "kartony"... słynna scena. I to mi dokuczało. Teraz już przywykłem i podchodzę do tego z dystansem. Zlewam to lekko - ocenił Domagała. 

Dziennikarze jeden przez drugiego dopytują Mateusza z "M jak miłość" o jego plany na przyszłość. Zwłaszcza, ze znów mieli okazję. Na imprezach rocznicowych 70-lecia TVP Domagała pojawił się znó w towarzystwie ślicznej Ali (Alicja Ostolska) z "M jak miłość", a nawet też Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki)! Czy zobaczymy ich razem na ekranie? 

Mateusz z "M jak miłość" przyznał, że chce kontynuować swoją karierę telewizyjną. Przy tej okazji wyszło też na jaw, że w miarę dorastania Domagałą zrobił się nieco przesądny. 

- Bardzo bym chciał, żebym moja kariera zakończyła się na serialu albo jakimś fajnym filmie - zdradził Domagała w "Pytaniu na śniadanie". - Ale mam też inne plany, o których nie chcę mówić, żeby nie zapeszać. Praca na planie to jest coś, co bardzo lubię - zakończył wywiad młody aktor. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Pojednanie Magdy i Andrzeja podczas imprezy w siedlisku. W końcu Budzyńscy będą znów razem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka nie zostanie nianią syna Anety i Olka? Pogonią ją za to, co zrobiła Mateuszowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze