M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Zdradzona Magda nie zazna spokoju w siedlisku! Ucieczka do Grabiny okaże się prawdziwą męczarnią – WIDEO

2022-11-09 10:42

W 1686 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 15.11.2022 o 20.55 w TVP2) zdradzona Magda (Anna Mucha) pozna prawdziwe uroki życia w Grabinie. Budzyńska uciekła do siedliska tuż po tym jak odkryła zdradę Andrzeja (Krystian Wieczorek), licząc na to, że odnajdzie tam spokój i odpowie sobie na wiele nurtujących pytań, ale rzeczywistość okaże się o wiele bardziej brutalna. W 1686 odcinku „M jak miłość” Magda zmierzy się z szeregiem niespodziewanych odwiedzin, które całkowicie zburzą jej wymarzoną przestrzeń i staną się jedynie parodią świętego spokoju! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku „M jak miłość” Magda na własnej skórze przekona się, że życie w Grabinie wcale nie jest sielanką, a mieszkanie na wsi nie wiąże się ze świętym spokojem, którego tak bardzo potrzebowała. Przypomnijmy, że Budzyńska uciekła do siedliska tuż po odkryciu zdrady męża i kłamstwie wszystkich przyjaciół, którzy kryli niewiernego Andrzeja. Tam Magda odnalazła swój bezpieczny azyl, w którym wylała prawdziwe morze łez i miała przestrzeń do przemyśleń, ale w 1686 odcinku „M jak miłość” to wszystko okaże się wyłącznie mrzonką!

- Magda czuje się fatalnie. Moment w życiu, w którym się znalazła jest naprawdę trudny. Siedlisko jest takim azylem dla Magdy. To jest takie miejsce, gdzie ona może odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań – wyjaśnia Katarzyna Cichopek w „Kulisach M jak miłość”.

- To jest miejsce, w którym czuje się bezpiecznie pomimo tego, że jest to prezent od męża, to jednak mimo wszystko to jest Magdy przestrzeń – dodaje Anna Mucha w „Kulisach M jak miłość”.

W 1686 odcinku „M jak miłość” święty spokój Magdy w jednej chwili zostanie zburzony za sprawą rodziny i przyjaciół Budzyńskiej, którzy nie pozwolą jej być sami! Wspomnijmy, że tuż po odkryciu zdrady Andrzeja, Magda dopuściła do siebie wyłącznie Kingę i stroniła od kontaktów z bliskimi, ale wkrótce to się zmieni, a w życiu Budzyńskiej w 1686 i 1687 odcinkach „M jak miłość” pojawi się wiele osób – od Maćka (Franciszek Przanowski), po rodzinę i przyjaciół Mostowiaków, w tym oczywiście Barbarę (Teresa Lipowska), Marysię (Małgorzata Pieńkowska), Łukasza (Jakub Józefowicz) z Patrycją (Alżbeta Lenska) i Zosię Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), aż do Piotrka (Marcin Mroczek), Kamila (Marcin Bosak), a nawet i Andrzeja…

- Magda może liczyć na wsparcie przyjaciół, Maćka, paradoksalnie będzie mogła liczyć także na wsparcie Andrzeja, ale Magda przyjeżdża do siedliska, aby mieć święty spokój i to jest piekło świętego spokoju… - kwituje Mucha w „Kulisach M jak miłość”.

Oczywiście, Magda w 1686 odcinku „M jak miłość” bardzo doceni wsparcie rodziny i przyjaciół, ale będzie to dla niej zbyt wiele. W końcu przyjechała do siedliska, aby na spokojnie poukładać wszystkie myśli i oswoić się z tym, że jej ukochany mąż dopuścił się zdrady, a na dodatek będzie miał jeszcze dziecko z kochanką (Marta Chodorowska), którego ona z uwagi na swoje chore serce nie mogła mu dać, jednak rzeczywistość wcale jej na to nie pozwoliła.

- To oczywiście jest bardzo miłe, natomiast tam nie ma też przestrzeni na to, żeby Magda miała szansę pobyć chwilę sama i pomyśleć o tym, co dalej… - wyjaśnia Mucha w „Kulisach M jak miłość”.

W 1686 odcinku „M jak miłość” Magda już będzie marzyła wyłącznie o jednym – świętym spokoju, którego tak bardzo chciała zaznać w ukochanym siedlisku…

- A może ja bym chciała, żeby świat o mnie zapomniał, aby wszyscy zapomnieli… – przyzna Budzyńska.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze