M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Zaskakująca propozycja Kamila poruszy Magdę! Nigdy mu tego nie zapomni

2022-11-14 22:28

W 1686 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 15.11.2022 o 20.55 w TVP2) Kamil (Marcin Bosak) zachowa się jak prawdziwy przyjaciel i ogromnie wzruszy Magdę (Anna Mucha). Budzyńska zrezygnuje z jego propozycji pracy w znajomej kancelarii i zdecyduje się ponownie otworzyć siedlisko dla gości, ale będzie jej brakowało na to środków. W 1686 odcinku „M jak miłość” Magda nie będzie chciała brać pieniędzy ze wspólnego konta ze zdradzieckim Andrzejem (Krystian Wieczorek), ale wtedy z pomocą przyjdzie jej właśnie Kamil!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku „M jak miłość” Kamil odwiedzi Magdę w siedlisku, aby osobiście przekazać jej dobre wieści w sprawie pracy, którą udało mu się załatwić u jego znajomego na bardzo dobrych warunkach. Budzyńska będzie mu bardzo wdzięczna za pomoc, ale jeszcze nie przyzna mu się do swoich rozterek, czy aby na pewno chce wracać do kancelarii. Wszystko przez to, że w siedlisku zjawi się była klientka, która wróci wspomnieniami do magicznych chwil w Grabinie. Co więcej, w podobnym tonie o spokojnej i pięknej wsi wypowie się również Kamil, przez co Magda na poważnie zacznie myśleć o renowacji siedliska i ponownego otwarcia go dla gości, co w 1686 odcinku „M jak miłość” ziści rozmowa z Marysią (Małgorzata Pieńkowska)!

Tuż po spotkaniu z Marysią w 1686 odcinku „M jak miłość” Magda zadzwoni do Kamila, aby przekazać mu swoją decyzję i podziękować za fatygę. Gryc będzie mocno zaskoczony jej pomysłem, ale oczywiście w pełni wesprze swoją przyjaciółkę.

- Hej Kami, słuchaj dzwonie, aby ci podziękować, że pomogłeś znaleźć mi tę pracę i przeprosić ciebie i twojego kolegę, ale postanowiłam, że jej nie wezmę, że otworzę tutaj pensjonat – zacznie Magda.

- Co? To żart jest jakiś? – spyta zdziwiony Kamil.

- Nie, nie jestem teraz skora do robienia sobie żartów. Po prostu potrzebuje… nowego rozdania, nie chce wracać do Warszawy… - wyjaśni mu.

- A no dobrze, no w sumie to wiesz, będziemy z dziewczynami twoimi stałymi gośćmi – zaproponuje w 1686 odcinku „M jak miłość”.

Wtedy w 1686 odcinku „M jak miłość” Magda przyzna się Kamilowi, że najchętniej ruszałaby z nowym biznesem już od zaraz, ale niestety nie jest to takie proste, gdyż wymaga nakładów pracy i środków, a ona nie chce korzystać z „dobroci” Andrzeja. Wówczas Gryc sam zaproponuje jej pożyczkę, ale oczywiście Budzyńska uniesie się honorem i nie zgodzi się przyjąć od niego pieniędzy! Jednak Kamil tak łatwo nie odpuści, w związku z czym rozczulona Magda mu ulegnie!

- Dzięki no, najchętniej bym otworzyła od razu, ale niestety to miejsce wymaga trochę odświeżenia, remontu. Będę potrzebowała pieniędzy, a nie chce brać z naszego wspólnego konta, więc… - przyzna Budzyńska.

- To ja ci pożyczę. Ile potrzebujesz? – zaproponuje Gryc.

- Nie, Kamil to jest naprawdę bardzo miła propozycja, ale dziękuję. Wiesz, nie mogę. Musiałabym zrobić jakiś biznesplan – zacznie się tłumaczyć, ale Kamil nie będzie miał zamiaru rezygnować.  

- To zrób ten biznesplan. Odezwij się do mnie. Powiedz, ile potrzeba i na jak długo, okej? – ponowi propozycję, czym aż w 1686 odcinku „M jak miłość” wzruszy Magdę do łez.

- Dziękuję, obiecuję ci, że oddam ci wszystko co do grosza, naprawdę. Dzięki – powie ze łzami w oczach.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze