M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Kisielowa dobije zdradzoną Magdę! Wciągnie we wszystko Marysię i Basię

2022-11-02 12:30

W 1686 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 15.11.2022 o 20.55 w TVP2) załamana Magda (Anna Mucha) wciąż nie upora się ze zdradą Andrzeja (Krystian Wieczorek) i ciążą jego kochanki Julii (Marta Chodorowska). Budzyńska wciąż będzie przebywać w siedlisku, marząc jedynie o świętym spokoju. Jednak w 1686 odcinku „M jak miłość” zostanie on brutalnie zburzony przez Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która postawi sobie za punkt honoru pocieszenie Magdy. Zosia wtajemniczy w swój plan Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Basię (Karina Woźniak), ale niestety zamiast pomóc Budzyńskiej, tylko ją dobije. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku „M jak miłość” zdradzona i oszukana przez wszystkich przyjaciół Magda wciąż będzie przebywać w siedlisku. Budzyńska ciągle nie poradzi sobie ze zdradą Andrzeja i ciążą jego kochanki, która zaboli ją jeszcze bardziej niż sam seks męża z prawniczką. W końcu kochanka Budzyńskiego da mu coś, czego ona, z uwagi na swoje chore serce, nigdy nie mogła. W 1686 odcinku „M jak miłość” Magda ciągle będzie marzyła o świętym spokoju, ale również i on zostanie szybko naruszony nawet w cichej Grabinie! I to wcale nie przez męża, rodzinę czy przyjaciół tylko sołtyskę Kisielową, która w porównaniu do swoich poprzedników tak łatwo nie da się zbyć i postawi sobie za punkt honoru pocieszenie Magdy!

W 1686 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl Zosia wpadnie na pomysł jak podnieść na duchu zdradzoną Budzyńską i znów wywołać na jej twarzy uśmiech. Kisielowa wtajemniczy w swój plan najpierw Basię, a następnie zaangażuje w niego także Marysię. Dość szybko wyjdzie na jaw, że Kisielowa postanowiła zorganizować dla Magdy przebieraną imprezę, pełną tańców i kolorowych strojów, czyli nic innego jak kicz-party. Oczywiście, plan Kisielowej w 1686 odcinku „M jak miłość” nie dojdzie do skutku, gdyż osiągnąłby odwrotny skutek od zamierzonego i zamiast pocieszyć Magdę tylko dodatkowo by ją zdołował!

Jednak w 1686 odcinku „M jak miłość” w życiu Magdy nastąpi przełomowa chwila, gdyż oprócz Kingi (Katarzyna Cichopek) Budzyńska dopuści do siebie także Kamila (Marcin Bosak), którego poprosiła o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Gryc zjawi się w siedlisku z dobrymi wieściami, dzięki czemu co nieco i tak powiedzie się plan Kisielowej, gdyż na twarzy Magdy w 1686 odcinku „M jak miłość” w końcu zagości pierwszy uśmiech od czasu poznania prawdy o zdradzie Andrzeja i ciąży Julii!

M jak miłość. Zdesperowany Werner zdradzi wszystkich i dołączy do Julii i Sylwii?!
Najnowsze