M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Anita i Piotrek odkryją pijaństwo Andrzeja! Budzyński wpadnie w szał w kancelarii – ZDJĘCIA

2022-11-14 22:07

W 1686 odcinku „M jak miłość” Andrzej (Krystian Wieczorek) kompletnie nie poradzi sobie po rozstaniu z Magdą (Anna Mucha) i coraz częściej zacznie sięgać po alkohol. Budzyński będzie pił już z samego rana i w takim stanie zacznie zjawiać się w pracy, co nie ujdzie uwadze jego przyjaciół. W 1686 odcinku „M jak miłość” to Werner (Jacek Kopczyński) jako pierwszy zauważy, że Andrzej ma problem z alkoholem, a Anita (Melania Grzesiewicz) odkryje dowody jego pijaństwa. Wspólnie z Piotrkiem (Marcin Mroczek) spróbują to zatrzymać, ale wtedy Budzyński wpadnie w szał… Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJEĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku „M jak miłość” Andrzej całkowicie załamie się po rozstaniu z Magdą, która otwarcie przyzna mu, że po zdradzie i ciąży Julii (Marta Chodorowska) już nie jest w stanie go kochać. Budzyński zacznie sięgać po alkohol, a z czasem całkowicie zatraci się w nałogu. Andrzej nie zdoła wytrzeźwieć do następnego dnia, a co gorsza na nowo zacznie pić już z samego rana, przez co będzie przychodził do pracy pod wpływem alkoholu. W 1686 odcinku „M jak miłość” pijaństwo Andrzeja nie ujdzie uwadze jego przyjaciołom z kancelarii, a nawet Sylwii (Hanna Turnau), która z tego powodu zacznie namawiać Julię, aby jednak odpuściła sobie Budzyńskiego.

W 1686 odcinku „M jak miłość” to Werner jako pierwszy zauważy, że Andrzej znów przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu. Jego obawy potwierdzi Anita, która przyzna przyjaciołom, że pijaństwo Budzyńskiego trwa już od jakiegoś czasu, dlatego ten, jak zauważy Piotrek, jeździ do kancelarii wyłącznie taksówkami. Przyjaciele zgodnie dojdą do wniosku, że nie mogą tego tak zostawić i postanowią na poważnie porozmawiać z Andrzejem o jego nałogu. To Zduński w 1686 odcinku „M jak miłość” weźmie na siebie tą odpowiedzialność, ale oczywiście Budzyński zacznie się wymigiwać i uzna, że nie ma żadnego problemu z alkoholem…

- Ale ja naprawdę nie wiem, o czym ty mówisz – przyzna Andrzej.

- Wiesz, Andrzej i nie tylko ja tak uważam. Wszyscy uważamy, że możesz mieć z tym poważny problem – wyjaśni mu Piotrek.

- Wszyscy… chyba żeście powariowali – uzna.

- Martwimy się o ciebie – uświadomi go.

- To przestańcie. Dorosły jestem i wiem, co robię – przyzna Budzyński, po czym szybko zakończy temat, ale wcale nie uspokoi Piotrka.

Chwilę później w 1686 odcinku „M jak miłość” Andrzej uda się na spotkanie, co postanowi wykorzystać Anita. Nauczona bolesnymi doświadczeniami z przeszłości sekretarka zacznie szukać w jego gabinecie pustych butelek po alkoholu i bardzo szybko uda jej się je dostrzec. Laskowska ułoży setki na biurku Budzyńskiego i natychmiast zaalarmuje o swoim odkryciu Piotrka…

- Nie wierzę, ale jak? Skąd wiedziałaś w ogóle, gdzie tego szukać? – spyta zaskoczony Piotrek.

- Lata praktyki. Moja mam była alkoholiczką – przyzna Anita.

Następnie w 1686 odcinku „M jak miłość” w kancelarii zjawi się już Andrzej, którego rozbawi widok pustych butelek na własnym biurku. Budzyński od razu wyrzuci je do kosza, ale w tym momencie do jego pokoju wejdą Anita z Piotrkiem nie mający już żadnych wątpliwości, że Andrzej wpadł w nałóg i zaczną robić mu wyrzuty. Wtedy Budzyński wpadnie w straszliwy szał, ale przyjaciele go nie zostawią!

- Nadal twierdzisz, że nie masz problemu? – wytknie mu Zduński.

- Grzebiecie w moich rzeczach? Pogięło was?! – krzyknie oburzony.

- Bardzo się o ciebie martwimy. Jeszcze chwila i wymknie ci się to spod kontroli – doda Anita.

- Naprawdę? – dopyta, uzyskując potwierdzenie u Laskowskiej.

- Boimy się, że zaszło to za daleko… – przyzna Piotrek.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze