M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Koszmarna kłótnia Chodakowskich! Aneta wyrzuci Olka z mieszkania

2022-11-14 21:35

W 1685 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 14.11.2022 o 20.55 w TVP2) u Chodakowskich znów zrobi się gorąco! Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) przeprowadzą casting na opiekunkę dla małego Boryska (Tymon Szkopek), ale nie będą mogli dojść do porozumienia przy wyborze kandydatek, gdyż będą podobać im się zupełnie inne dziewczyny. W 1685 odcinku „M jak miłość” Aneta już dłużej nie wytrzyma podejścia męża, a poszukiwania kandydatki utkną w martwym punkcie! Między Chodakowskimi rozpęta się taka kłótnia, że Olek skończy za drzwiami. Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1685 odcinku „M jak miłość” opieka nad Boryskiem przerośnie Anetę i Olka. Chodakowskim coraz trudniej będzie pogodzić obowiązki domowe z pracą i opieką nad dzieckiem i nie pomoże w tym nawet grafik Anety. Wszystko przez to, że Olek będzie szukał ucieczki od swoich zadań, przez co spadną one na Anetę ze zdwojoną siłą. Dlatego w 1685 odcinku „M jak miłość” Chodakowscy w końcu zdecydują się zatrudnić nianię, która odciążyłaby ich w opiece nad synkiem. Z tego względu urządzą casting, na które zgłosi się wiele różnych kandydatek i choć oboje znajdą wśród nich swoje faworytki, to ostatecznie nie będą mogli dojść do zgody!

W 1685 odcinku „M jak miłość” Olkowi szczególnie przypadną do gustu młode i atrakcyjne dziewczyny, które u Anety od razu będą skreślone już na stracie. Oczywiście, Chodakowska nie zgodzi się ich zatrudnić z obawy na męża, dlatego sama postawi na starsze i bardziej doświadczone kandydatki, które rzecz jasna Chodakowskiemu nie podpasują, przez co wywiąże się między nimi ostra kłótnia!

- To nie są wybory Miss! – zarzuci mu Aneta.

- Kochanie, ty odrzucasz od razu wszystkie dziewczyny, które są młode i ładne – wytknie jej.

- I ładne?! A ty odrzucasz wszystkie starsze i z doświadczeniem! Przecież, ja nie powierzę swojego dziecka jakiejś wydekoltowanej małolacie – oburzy się.

- Jakiej wydekoltowanej? Co ty mówisz? Ja w ogóle nie zwracam na to uwagi za to ty obsesyjnie! – wyrzuci jej.

- Tak, bo ja jestem obsesyjnie o ciebie zazdrosna – zakpi Chodakowska w 1685 odcinku „M jak miłość”.

Wtedy w 1685 odcinku „M jak miłość” Olek będzie miał już serdecznie dość i zarządzi koniec castingu, co jeszcze bardziej rozwścieczy Anetę. Chodakowska „poradzi” mężowi, aby zamieścił nowe ogłoszenie pod typowo męskie wymagania, co sprawi, że miarka już się przebierze…  

- Dobra stop, wiesz co koniec. Po prostu odwołam wszystkie pozostałe panie na dziś i nie będziemy mieli żadnej opiekunki – zdenerwuje się Olek.

- Wrzuć może kolejne ogłoszenie i tam od razu napisz, że szukasz niani 90x60x90 i koniecznie w mini i blond – doradzi Aneta.

- Nie, ja muszę ochłonąć – przyzna już całkowicie wyprowadzony z równowagi.

Wówczas w 1685 odcinku „M jak miłość” Aneta postanowi wyświadczyć Olkowi przysługę i sama otworzy mu drzwi! Chodakowska wyrzuci męża z mieszkania, a on nie będzie się opierał i po prostu wyjdzie, co jeszcze bardziej ją zirytuje…  

- Proszę bardzo, chłoń! – krzyknie Chodakowska i tyle będzie z castingu na nianię.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze