M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Iza i Marcin będą żyli osobno. Już nie wróci do męża i dzieci! Rozwiodą się? - ZDJĘCIA

2022-10-28 9:06

W 1685 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów staną w obliczu małżeńskiego kryzysu, do którego doprowadzi praca Chodakowskiej w Gródku! Od dłuższego czasu para żyje osobno - Iza robi karierę jako szefowa lokalnej gazety, a Marcin przejął opiekę nad dziećmi, licząc na to, że niebawem rodzina znów będzie razem. Kiedy w 1685 odcinku "M jak miłość" Iza oświadczy Marcinowi, że zostanie w Gródku na stałe, nie wróci do niego, Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), bo chce się skupić na pracy, Chodakowski zareaguje gniewem. Rozstanie małżonków stanie się jednak faktem! Grozi im rozwód? Zobacz ZDJĘCIA z 1685 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1685 odcinku "M jak miłość" rozstaną się na dłużej! Decyzja Chodakowskiej o tym, żeby na stałe przyjąć posadę szefowej gazety "Głos Gródka", zastąpić na stanowisku naczelnej Annę (Diana Kadłubowska), która po wypadku syna wyjechała do Szwecji na pół roku, pociągnie za sobą fatalne skutki dla tej pary. Już teraz praca Izy pochłania ją tak bardzo, że w domu jest tylko gościem. Dzieci i męża odwiedza jedynie w weekendy, to Marcin wziął na siebie cały ciężar opieki nad Szymkiem i Mają. A mali Chodakowscy tęsknią za mamą coraz bardziej.

Niespodziewany powrót Izy w 1685 odcinku "M jak miłość" i plany na przyszłość

Niestety w 1685 odcinku "M jak miłość" Iza nie dostrzeże tego, że stawiając karierę na pierwszym miejscu, ryzykuje, że straci rodzinę, że dzieci ucierpią jeszcze bardziej na przedłużającej się rozłące. Powrót Izy do domu będzie sporą niespodzianką dla wszystkich. Ale radość Marcina, Szymka i Mai szybko minie, kiedy usłyszą o jej planach na przyszłość.

Iza i Marcin od 1685 odcinka "M jak miłość" będą żyli osobno!

Nagle w 1685 odcinku "M jak miłość" zakomunikuje mężowi, że na stałe obejmie posadę szefowej "Głosu Gródka", ponieważ Ana postanowiła zostać w Szwecji. Marcin wcale się z tego powodu nie cieszy, co więcej zacznie robić ukochanej wymówki, że umawiali się na rozstanie na górą pół roku, a nie na zawsze. Chodakowskiego ogarnie lęk, że z powodu natłoku pracy Izy rozstaną się na dobre, że będą prowadzić osobne życia, kosztem dzieci!

- Cudownie. Tylko jak to sobie wyobrażasz? Co z nami? Z dziećmi, z domem? - Marcin zareaguje dość nerwowo, lecz jak podaje światseriali.interia.pl w 1685 odcinku "M jak miłość" pełna optymizmu Iza zacznie przekonywać ukochanego, że opracowała plan, żeby rodzina nie ucierpiała, a ona, by mogła robić oszałamiającą karierę w gazecie w Gródku. - Już to sobie dokładnie przemyślałam. W pracy byłabym od poniedziałku do czwartku, a tu od piątku do niedzieli - zapowie, co oznacza, że nie wróci do męża i dzieci na stałe.

Marcin pośle Izie chłodne spojrzenie, więc w 1685 odcinku "M jak miłość" ona doda, że to dla niej wielka szansa i powinien ją zrozumieć, wspierać w tym zawodowym wyzwaniu.  - Miałem nadzieję, że będziesz w końcu częściej w domu, a nie tylko od czwartku do niedzieli - z wyraźną ironią odpowie Marcin. - Nie bądź złośliwy.

- Nie jestem, tylko zaskoczyłaś mnie - doda Chodakowski. - Ty mnie też. Myślałam, że zareagujesz inaczej - z żalem stwierdzi Iza.

Czy kryzys u Izy i Marcina w "M jak miłość" skończy się rozwodem?

Co prawda w 1685 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin znajdą tymczasowe rozwiązanie tej sytuacji. Choć to wcale nie oznacza, że ich małżeństwo, jak ponad rok temu, nie pogrąży się w kryzysie. Wtedy byli o krok od rozwodu. Później Chodakowski zaprosi żonę na romantyczny wyjazd za miasto, rozpalą ognisko, spędzą trochę czasu razem i pogodzą się. Nie wiadomo jednak na jak długo. Pewne jest, że od 1685 odcinka "M jak miłość" Iza będzie rzadziej przy Marcinie i dzieciach.

M jak miłość. Rozstanie Izy i Marcina źle wpłynie na dzieci! Będzie musiał zastąpić Szymkowi i Mai matkę
Najnowsze