M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Zmarły Jakubczyk zdecyduje o losie Uli i Bartka! To on przesądzi o wyjeździe Lisieckich do Australii

2022-10-26 20:50

W 1684 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.55 w TVP2) Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) coraz bardziej zaczną myśleć o ucieczce z Grabiny, ale ostatecznie o ich przyszłości zadecyduje zmarły Jakubczyk (Michał Breitenwald). Lisieccy wybiorą się na grób ojca Uli, gdzie dojdzie do dość nieoczekiwanego rozwiązania. W 1684 odcinku „M jak miłość” Lisiecka wyciągnie z kieszeni ostatni prezent od ojca, który ostatecznie przesądzi o ich wyjeździe do Australii i rozpoczęciu nowego życia w zupełnie innym miejscu.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku „M jak miłość” Lisieccy coraz poważniej zaczną rozważać wyjazd do Australii, gdyż w Grabinie Ula już nie będzie widziała dla siebie miejsca. Praca u Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie będzie spełnieniem jej marzeń, przez co Lisiecka poczuje się jeszcze bardziej zagubiona i dobita. Ula podzieli się swoimi wątpliwościami z Bartkiem, który będzie gotowy rzucić wszystko, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę, jednak decyzja o wyjeździe wcale nie będzie taka prosta. W końcu w Grabinie Lisieccy mają rodzinę, której pomoc w opiece nad Kalinką (Oliwia Kępka) jest nieoceniona, a także swoich najbliższych, których dopiero co pożegnali na cmentarzu. I właśnie w tym miejscu w 1684 odcinku „M jak miłość” zapadanie najważniejsza decyzja, która zadecyduje o przyszłości Lisieckich!

W 1684 odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek wybiorą się na grób zmarłego Jakubczyka, a w trakcie wizyty nieustannie będą debatować nad tym, czy powinni wyjechać do Australii. Wtedy jak podaje swiatseriali.interia.pl Lisiecka wpadnie na dość nieoczekiwany pomysł i postanowi zawierzyć ich przyszłość losowi! Ula wyjmie z kieszeni złotą monetę, którą tuż przed śmiercią Bronek podarował na pamiątkę Kalince i postanowi nią rzucić, aby w ten sposób zadecydować o ich wyborze!

- Tylko… nie będziesz się śmiał? To ta sama moneta, którą ojciec dał Kalince. Mam do niej sentyment, czuję że ma dobrą energię… - zacznie Ula, po czym zaproponuje - Orzeł – jedziemy do Australii. Reszka – zostajemy w Polsce. Wchodzisz w to?

Bartek w 1684 odcinku „M jak miłość” będzie zdumiony propozycją żony, ale oczywiście na nią przystanie.

- Chcesz rzucić monetą? Okej, rzucaj – zgodzi się.

Wtedy w 1684 odcinku „M jak miłość” Ula podrzuci monetę, po czym otworzy dłoń. Zaciekawieni Lisieccy aż się pochylą, po czym szeroko się do siebie uśmiechną, gdy ich oczom ukaże się orzeł! Zmarły Bronek i los zadecydują o wyjeździe Lisieckich do Australii, ale przed Ulą i Bartkiem będzie stało jeszcze jedno wyzwanie – powiedzenie o swojej decyzji Tadeuszowi, który w jednej chwili straci 2 dobrych pracowników i zostanie z niczym!

Lisieccy w 1684 odcinku „M jak miłość” nie będą chwili zwlekać i postanowią od razu poinformować Kiemlicza o swojej decyzji. Oczywiście, Tadeusz nie ucieszy się z ich decyzji, ale nie będzie mógł nic zrobić, gdyż na siłę przecież ich nie zatrzyma…

- Rozmawialiśmy z Natalką i postanowiliśmy, że wyjeżdżamy do Australii… Na razie na kilka miesięcy, a potem… zobaczymy – wyjaśni Ula.

- A to niespodzianka… - skwituje Tadeusz.  

- Wiemy, że to pewnie będzie problem… - przerwie Lisiecka.

- A no co zrobić? Będzie… Ale jakoś przecież sobie poradzę. Muszę… skoro tak postanowiliście, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam szczęścia na tym odległym kontynencie… I szerokiej drogi! – uśmiechnie się Kiemlicz.

M jak miłość. Afera w Grabinie! Sołtys Kisielową spotka przykra niespodzianka
Najnowsze