M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Barbara wstawi się za niewierną Lilką! Namówi Mateusza, aby wybaczył byłej żonie – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-07 9:10

W 1684 odcinku „M jak miłość” Mateusz (Krystian Domagała) nie będzie mógł dojść do siebie po spotkaniu z Lilką (Monika Mielnicka). Widok byłej żony sprawi, że do Mostowiaka w jednej chwili wrócą bolesne wspomnienia, gdy ukochana zostawiła go dla starszego i bogatszego kochanka Ethana (Paweł Roman). Jak na złość w 1684 odcinku „M jak miłość” oliwy do ognia doleje jeszcze Barbara (Teresa Lipowska), która wstawi się za zdradziecką Lilką i weźmie jej stronę! Seniorka rodu Mostowiaków spróbuje przekonać wnuka, aby dał swojej byłej żonie jeszcze jedną szansę. Spotka się z zaskakującą reakcją Mateusza! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie z Lilką w 1683 odcinku „M jak miłość” mocno odbije się na Mateuszu, a bolesne wspomnienia pozostaną wciąż żywe. Mostowiak w jednej chwili przypomni sobie wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła mu była żona, gdy zostawiła go dla starszego i bogatszego kochanka, z którym uciekła do Australii, równocześnie go przy tym poniżając. Mateusz długo dochodził do siebie po rozstaniu z Lilką, ale sam widok byłej żony pokaże, że tak naprawdę jeszcze się po nim nie pozbierał i w 1684 odcinku „M jak miłość” znów zacznie się wszystkim zadręczać. Oczywiście, nie ujdzie to uwadze Barbarze, która zamiast pomóc ukochanemu wnukowi tylko mu dołoży…

W 1684 odcinku „M jak miłość” Barbara otwarcie spyta Mateusza czy wciąż czuje coś do Lilki, a widząc jego poruszenie od razu zrozumie, że tak. Wówczas nestorka rodu Mostowiaków, która do tej pory była jedną z największych przeciwniczek córki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura), postanowi się za nią wstawić ku wielkiemu zdziwieniu Mateusza!

- Ja wiem, że ty masz wielki żal do Lilki i słusznie postąpiła okrutnie wobec ciebie, zdradziła cię. Ale widzisz młodzi ludzie czasem się gubią i podejmują decyzje, których potem całe życie żałują... – zacznie seniorka.

- Babciu, ale ja… - wtrąci się Mateusz w 1684 odcinku „M jak miłość”, ale Barbara nie da mu dojść do słowa.

Wtedy w 1684 odcinku „M jak miłość” Barbara zasugeruje Mateuszowi, aby nie przekreślał wszystkiego, co było między nimi i dał swojej niewiernej żonie jeszcze jedną szansę, czym zszokuje, a jednocześnie zdenerwuje go jeszcze bardziej!

- Ja nie mówię, abyś jej wybaczył teraz… ale jeżeli jeszcze coś do niej czujesz, to nie przekreślaj tego wszystkiego, co między wami było – poradzi mu.

Mateusz w 1684 odcinku „M jak miłość” nie będzie chciał rozmawiać o Lilce, a tym bardziej słuchać pouczeń jak powinien zachować się wobec byłej żony. Mostowiak da babci jasno do zrozumienia, że nie powinna się wtrącać, w związku z czym seniorka uszanuje jego wolę!

- Babciu, ja nie mam ochoty z nikim o tym rozmawiać – powie stanowczo.

- Rozumiem, no to nie będę cię więcej męczyć – uzna Barbara.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze