M jak miłość, odcinek 1682: 8-letni Misiek włamie się do nauczycielki! Kinga i Piotrek wściekną się na całego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1682: 8-letni Misiek włamie się do nauczycielki! Kinga i Piotrek wściekną się na całego

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: 8-letni Misiek włamie się do nauczycielki! Kinga i Piotrek wściekną się na całego

2022-10-13 14:46

W 1682 odcinku "M jak miłość" 8-letni Misiek (Aleksander Bożyk) dopuści się przestępstwa! Zduńscy zadrżą, bo przecież zawsze starali się wychowywać dzieci, przekazując im dobre wartości. Jakie będzie zaskoczenie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), kiedy zorientują się, że syn włamał się do nauczycielki! W 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek nie błyśnie wzorem do naśladowania dla rodzeństwa. Zduńscy będą musieli odpowiadać za haniebne zachowanie Miśka i nawet nie będą umieli wyjaśnić, skąd chłopczyk przejął takie zachowania!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1682 odcinku "M jak miłość" Misiek zaszokuje wszystkich! Nie da się ukryć, że chłopiec wprowadza dużo entuzjazmu i radości do domu Zduńskich, jest rezolutny i zabawny, ale tym razem się nie popisze... Kinga z Piotrkiem starają się wychowywać dzieci na dobrych, szczerych ludzi, zawsze chętnych do pomocy. Taka właśnie jest rodzina Zduńskich, dlatego mają oddanych przyjaciół i radzą sobie z każdymi przeciwnościami losu. Widać to najlepiej na przykładzie pomocy Kingi dla Magdy (Anna Mucha), bo przyjaciółka nie zostawi Budzyńskiej w trudnych chwilach po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Chociaż początkowo nie mówiła jej prawdy o seksie prawnika z Julią (Marta Chodorowska), kolejne odcinki "M jak miłość" udowodnią, że ich przyjaźń jest trwała i niezniszczalna. 

Kinga i Piotrek odkryją w 1682 odcinku "M jak miłość", że Misiek włamał się do nauczycielki! 

Zduńscy przeżyją szok, kiedy w 1682 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się, że syn włamał się do nauczycielki! Misiek wraz z kolegą wpadną na mało rozsądny pomysł zmiany ocen w dzienniczku elektronicznym. 8-latek postanowi włamać się do komputera nauczycielki i zmienić stopnie tak, by nie wyszło na jaw, że są kiepskie! Misiek pomyśli, że sprawa się nie wyda, ale nic bardziej mylnego. Chłopiec narobi sobie sporych problemów w szkole, a Kinga i Piotrek nie będą mogli uwierzyć, że chłopczyk wywinął taki numer! To nie będzie dobry przykład dla Lenki (Olga Cybińska), Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka). Oczywiście, Zduńscy postanowią bardzo poważnie porozmawiać z synem, by takie sytuacje nie powtarzały się w przyszłości. Kinga i Piotrek rozczarują się zachowaniem chłopczyka i jego nieodpowiedzialnym wybrykiem. 

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Najnowsze